Išplėsti paiešką

Baltarusija

Peržiūrėkite žemiau

Lietuvos kaimynė

Baltarusija yra viena iš pagrindinių "žvaigždžių", kuri žiba Lietuvos turistų akiratyje. Lietuvos ir Baltarusijos istorijos yra labai susijusios ir turi daug bendrų dalykų, dėl to lietuviams yra labai įdomu keliauti ieškoti savos istorijos pėdsakų šioje šalyje. Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės laikotarpiu senosios rusėnų žemės, kurios dabar yra Baltarusijos teritorijoje, buvo pavaldžios mūsų didiesiams kunigaikščiams, didikams ir dvarininkams. Lankydamiesi tokiuose miestuose kaip Naugardukas, Myras, Gardinas ir daugelyje kitų, galima prisiliesti prie garsiausių pilių, didikų praeičių ir taip dar geriau susipažinti su mūsų istorija.

Baltarusija žavi ne tik istorija, bet gali pasiūlyti ir pramogų bei įvairiausių įdomybių. Viena iš tokių vietų Baltarusijoje yra Minskas. Čia ne tik kultūros ir istorijos užtiksime, bet ir galėsime papramogauti, pasižvalgyti po modernius miesto rajonus, apsipirkti prekybos centruose. Nepaslaptis, kad kainos šioje valstybėje žavi dažną. Dėl šios priežasties noro keliauti į šį kratą yra dar daugiau.

Norintiems keliauti į Baltarusija būtina žinoti, kad, išskyrus Gardino teritoriją, yra reikalinga viza bei draudimas. Baltarusijos valiuta yra Baltarusijos rublis. Kivedos kelionių metu tuo rūpintis nereikia, nes mes pasirūpinsime ir vizomis, ir sustoję pasienyje suteiksime galimybę išsikeisti pinigėlių.

Istorinės žemės, artima bendra patirtis, pigios prekės yra vieni iš labiausiai norimų ir geidžiamų dalykų, kuriuos gali pasiūlyti ši šalis keliaujantiems. Tuomet kodėl nevykti?