Išplėsti paiešką

Latvija

Peržiūrėkite žemiau

Lietuvos kaimynė

Daugiau kaip 400 km jūros pakrantės, gausybė nacionalinių ir gamtos parkų, Livonijos ordino laikų istoriją menantys miestai ir miesteliai - štai ką siūlo mūsų "broliukai" latviai. Dažnas net nepagalvoja kokie atradimai laukia keliaujančių Latvijoje. 

Latvijos istorija yra sudėtinga ir įvairiapusiška. Tačiau būtent tai padaro keliones po Latviją daug įdomesnes. Kultūriniu požiūriu čia ne tik baltiškasis motyvas atsiskleidžia. Čia slypi praeities lobiai metantys vokiškus, švediškus, rusiškus simbolius. 

Latvijos sostinė Ryga yra didžiausias Baltijos miestas turintis arti milijono gyventojų. Čia turistus gundo nuostabaus grožio į UNESCO įtrauktas senamiestis, gausybė prekybos centrų, didžiulis Zoologijos sodas, jūra ir dauybė kitų dalykų.

Tačiau neapsiribokime Ryga. Vos keliasdešimt kilometrų nuo Lietuvos slypi tokie miestai kaip Jelgava, Bauska, Rundalė, Saldus. Juose esančios pilis, rūmai, bažnyčios, muziejai ir kiti pažintiniai objektai metai iš metų pritraukia vis daugiau turistų.

Gamtos mylėtojai Latvijoje galės džiaugtis galimybėmis pasigrožėti didžiuliais miškų plotais, kuriuose yra virš kelių šimtų išskirtinių naturalios gamtos monumentų. O, kad vaizdas būtų dar gražesnis Latvijoje yra dešimtys apžvalginių bokštų.

Latvija siūlo atvikti ir pailsėti. Tokie kurortiniai miestai kaip Liepoja, Jurmala suteikia galimybę promenadiniems pasivaikščiojimams, gryno oro gurkšniams prie jūros aukštų pušų pavėsyje.

Tai ir dar daugiau yra Latvijos gėrybės. Nereikia vykti toli, vienos dienos kelionės pilnai užtenka. Kivedos kelionių sąraše galite atrasti viską, ką tik gali pasiūlyti Latvija.