Nuotoliniai, intensyvūs kelionių vadovų kursai

Tik ką baigėsi kelionių vadovų ir gidų kursai, tai ta proga džiaugiamės atsiliepimais apie juos.

Robertas: Širdingai dėkoju už malonų bendradarbiavimą :)

Viktorija: Labai geri kelionių vadovų kursai. Dėl karantino teko mokytis nuotoliniu būdu, tačiau nesigailiu dėl to, iš Kivedos pusės buvo padarytas viskas, kad mokymosi procesas įvyktų patogiai: informacija buvo gerai struktūruota, buvo gerai organizuotas paskaitų ir atsiskaitymu tvarkaraštis, esant klausymams, buvo galimybė susisiekti su dėstytojais. Medžiaga yra įdomi, naudinga ir jos yra daug, tad nuotolinis kursų formas, manau, šio atvejų turėjo savo privalumų: buvo galimybė adaptuoti duodamą informaciją savo darbo ritmui ir patogiam laikui. Kivėda yra yra rimta ir patikima įmonė. Rekomenduoju!

Danutė: Mūsų kelionių vadovų grupei buvo skirta ypatinga dalia – mokytis karantino laikotarpio padiktuotomis sąlygomis taikant moderniuosius mokymo metodus, būti pirmūnais besikeičiančiame pasaulyje, visuomenėje ir tapti naujo turizmo produkto kūrimo kūrėjais.Vidinio PADĖKOS jausmo skatinama noriu padėkoti Kivedos mokymo centrui Ačiū – už išsaugotą viltį ieškant savęs.,Ačiū – už padrąsinimą, kai atrodė: „Ar dabar yra prasmė mokytis?“ Ačiū – už ritmingą, sistemingą darbą, išsamią informaciją ir supratingumą.

Tadas: Labai ačiū už Jūsų puikų profesionalumą ir gerąnoriškumą, rengiant gidų kursus. Tas geras pusmetis mokymosi, prabėgo kaip viena trumpas akimirksnis, į kurį sutilpo visas neblėstantis noras pasidalinti profesinėmis žiniomis ir paslaptimis su mumis, dėmesys ir atsidavimas savo darbui. Dėstytojai ir mokomųjų eksursijų rengėjai perdavė visas savo žinias ir įgudžius kursų lankytojamas, padėjo mums mokytis ir išmokti visų gidavimo paslapčių.

Pavelas: Puikus gidų kursai,rekomenduoju!!!

 

Keičiasi įprasti maršrutai, užsienio šalių turistinis reitingas, reikalavimai kelionių vadovams. Kelionių vadovo veikla skirta  stiprioms, drąsioms, komunikabilioms, norinčioms įgyti specialių žinių asmenybėms. Tai labai įdomus, perspektyvus, įvairiapusiškas darbas. Jį galima dirbti turint savo tiesioginį darbą, galima dirbti ir savaitgaliais. Viskas pagal galimybes ir norus. Kelionių vadovo darbo specifika kiekvienoje šalyje skiriasi. Kursų metu sužinosite daug specifinių žinių, ruošite maršrutus, spręsite keblias situacijas,naujai atrasite Lietuvą, studijuosite kelionių geografiją. Lektoriai vieni geriausių savo sričių ekspertai.
Laukiame visų mylinčių ir žinančių Lietuvą, turinčių specialių žinių, kurias gali pritaikyti Europos, Azijos ar kitų žemynų šalyse. Jei mylite žmones, mėgstate keliauti ir bendrauti kelionių vadovo kursai skirti Jums.

Artimiausia intensyvių nuotolinių kursų data: 2020m. rugpjūčio 1d. 
Trukmė 1 mėn., kaina 150 EUR.
Paskaitos vyksta lietuvių kalba.
Lankant šiuos kursus visai nesvarbi jūsų gyvenama vieta: Lietuva, Europa, esate pasaulio pilietis. Paskaitos vyksta nuotoliniu būdų naudojant elektronines priemones.

Registracija vyksta šia tvarka:
pateikiamas prašymas lankyti kelionių vadovų kursus, sudaroma sutartis, pateikiami dokumentai.

Bendrieji reikalavimai (kursų klausytojams):
1.Turėti ne žemesnį, kaip aukštesnįjį išsimokslinimą;
2.Mokėti valstybinę kalbą;
3.Mokėti užsienio kalbą;
4.Mokėti dirbti kompiuteriu.

Taip pat, jūs galite užpildykite užklausos formą:

Visais iškilusiais klausimais dėl kursų kreiptis į kursų administratorę  – Ireną Sinickienę  -370 (699) 20873, el.paštas irena@kiveda.lt