Nuotoliniai, intensyvūs kelionių vadovų kursai

Kelionių vadovo kursai skirti stiprioms, drąsioms, komunikabilioms, norinčioms įgyti specialių žinių asmenybėms. Baigus šiuos kursus galėsite legaliai užsiimti kelionių vadovo darbu. Tai labai įdomus, perspektyvus, įvairiapusiškas darbas. Jį galima dirbti turint savo tiesioginį darbą, galima dirbti savaitgaliais, galima dirbti užsienyje, galima vadovauti artimoms ir tolimoms kelionėms. Viskas pagal jūsų  galimybes, norus, žinias ir patirtį. Jei mylite žmones, mėgstate keliauti ir bendrauti, mokate ir norite žinias perteikti kitiems, kelionių vadovo kursai skirti Jums. Laukiame visų mylinčių ir žinančių Lietuvą, turinčių specialių žinių, kurias gali pritaikyti Europos, Azijos ar kitų žemynų šalyse. Keičiasi įprasti maršrutai, užsienio šalių turistinis reitingas, keliami nauji reikalavimai kelionių vadovams. Pats laikas to mokytis, prieš atsivėrus kelionių srautui  po Covid19. Kursų metu sužinosite daug specifinių žinių, ruošite maršrutus, spręsite keblias situacijas, naujai atrasite Lietuvą, studijuosite kelionių geografiją. 

Artimiausi intensyvūs nuotoliniai kursai vyks 2023  02  02 d. 
Trukmė 1,5 mėn. Kaina 190 EUR.
Paskaitos vyksta lietuvių kalba.

Lankant šiuos kursus visai nesvarbi jūsų gyvenama vieta: Lietuva, Europa, esate pasaulio pilietis.  Kursuose nuotoliniu būdu studijuojantys studentai paskaitų teorinę medžiagą  gauna el. p.  ir studijuoja jiems patogiu laiku. Konsultacijos, atsiskaitymai per zoom programą.

Registracija vyksta šia tvarka:
pateikiamas prašymas lankyti kelionių vadovų kursus, sudaroma sutartis, pateikiami dokumentai.

Bendrieji reikalavimai (kursų klausytojams):
1.Turėti ne žemesnį, kaip aukštesnįjį išsimokslinimą;
2.Mokėti valstybinę kalbą;
3.Mokėti užsienio kalbą;
4.Mokėti dirbti kompiuteriu.

Skambinkite, užeikite,  rašykite,. Mielai atsakysime
Visa informacija apie kelionių vadovų kursus el.paštu: irena@kiveda.lt,  tel.+370 69920873
Taip pat, jūs galite užpildykite užklausos formą: 

Džiaugiamės atsiliepimais apie mūsų organizuojamus kursus ir dalinamės su Jumis :)

Robertas: Širdingai dėkoju už malonų bendradarbiavimą :)

Viktorija: Labai geri kelionių vadovų kursai. Dėl karantino teko mokytis nuotoliniu būdu, tačiau nesigailiu dėl to, iš Kivedos pusės buvo padarytas viskas, kad mokymosi procesas įvyktų patogiai: informacija buvo gerai struktūruota, buvo gerai organizuotas paskaitų ir atsiskaitymu tvarkaraštis, esant klausymams, buvo galimybė susisiekti su dėstytojais. Medžiaga yra įdomi, naudinga ir jos yra daug, tad nuotolinis kursų formas, manau, šio atvejų turėjo savo privalumų: buvo galimybė adaptuoti duodamą informaciją savo darbo ritmui ir patogiam laikui. Kivėda yra yra rimta ir patikima įmonė. Rekomenduoju!

Danutė: Mūsų kelionių vadovų grupei buvo skirta ypatinga dalia – mokytis karantino laikotarpio padiktuotomis sąlygomis taikant moderniuosius mokymo metodus, būti pirmūnais besikeičiančiame pasaulyje, visuomenėje ir tapti naujo turizmo produkto kūrimo kūrėjais.Vidinio PADĖKOS jausmo skatinama noriu padėkoti Kivedos mokymo centrui Ačiū – už išsaugotą viltį ieškant savęs.,Ačiū – už padrąsinimą, kai atrodė: „Ar dabar yra prasmė mokytis?“ Ačiū – už ritmingą, sistemingą darbą, išsamią informaciją ir supratingumą.