Kauno miesto įdomybės

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:
Kaunas

Laikinoji sostinė – miestas tarp trijų kalvų, garsėjantis savo legendomis, asmenybėmis ir tiltais (jų mieste net 34). Susipažinsite su šio įstabaus miesto istorijos vingiais ir atskleisite jo grožį, pažintinėje ekskursijoje po Kauno senamiestį. 

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Laikinoji sostinė – miestas tarp trijų kalvų, garsėjantis savo legendomis, asmenybėmis ir tiltais (jų mieste net 34). Susipažinsite su šio įstabaus miesto istorijos vingiais ir atskleisite jo grožį, pažintinėje ekskursijoje po Kauno senamiestį. Apsilankysite Vytauto Didžiojo karo muziejuje, kur išvysime „Lituanicos" memorialinę ekspoziciją supažindinančia su lietuvių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno atliktu didvyrišku skrydžiu. Pamatysite lakūnų asmeninius daiktus, drabužius, pinigus, S. Dariaus užrašų knygelę, bilietus į Steigiamąjį Seimą. Lankysime Kauno prisikėlimo bažnyčią, nuo kurios atsiveria Kauno miesto panorama. Lankysime Maironio memorialinį muziejų, kur išgirsime apie poeto gyvenimo istoriją, darbus, jo nuopelnus. Ekspozicijose pamatysime daug originalių eksponatų: knygų, kūrybinių rankraščių, asmeninių rašytojų daiktų, pasakojančių apie laimingas kasdienybės akimirkas ar sudėtingus sunkaus laikotarpio metus. Anuomet istorinę LR prezidentūrą svečiai ne kartą buvo pavadinę Lietuvos „baltaisiais rūmais“, politiniai sprendimai ir administraciniai pokyčiai lėmė, kad būtent šis pastatas XX a. 3–4 dešimtmečiais simbolizavo Lietuvos valstybingumą. Būtinai aplankysime, apžiūrėsime ir sužinosime daug įdomių dalykų apie diplomatų, visuomenės bei kultūros veikėjų vyrų ir moterų aprangos protokolą. Ekskursijos pabaigoje užsuksime į Petrašiūnų kapines, kur palaidotas ne vienas žymus tarpukario Lietuvos veikėjas.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • kelionės vadovas – gidas;
  • apžvalginės ekskursijos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lankomiems objektmas turėti apie 10 €/asm.

Svarbi kelionės informacija!

  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Lankomų objektų kainos gali keistis.

Papildomas aprašymas

  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

 

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?