Gyvi Nemuno paveikslėliai Pakaunėje

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams Lietuvoje Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvams Lietuvoje
Aplankomos vietos:
Kaunas, Lietuva

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
numatyti pietūs
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Obelynė - Kačerginė - Kaunas
Ekskursiją pradėsime nuo garsiojo gamtininko Tado Ivanausko rankomis sukurtos  Obelynės. Šalia Kauno, ant Nemuno šlaito šimtamečių obelų pavėsyje jaukus ir žaismingas namas dar nepamiršo svetingų savo šeimininkų – Tado ir jo žmonos Honoratos. Sodyba  nuo seno garsėjo kaip mokslo ir kultūros centras ne tik dėl turtingos parko augalų kolekcijos, bet ir dėl svečių, kurie čia lankydavosi. O kas geriau, jei ne ponia Adelė iš Laikinosios sostinės, pažinojusi bene visus to meto inteligentus, nuo rašytojų iki mokslininkų galės papasakoti apie savo amžininkus. Ekskursija Obelynėje. Toliau kelias veda į pušimis kvepiančią Kačerginę. Tai nuostabi Kauno rajono vietovė, kurią puošia miškas ir tekantis Nemunas. Apsilankius Kačerginėje pasijunti it ramybės oazėje, pasimėgavimas gamta įkvepia svajoti ir mėgautis gyvenimu. Dar tarpukariu tai buvo  vienas populiarių Pakaunės kurortų. Poilsiautojus čia viliojo ošiantys pušynai, smėlio paplūdimiai ant Nemuno kranto, gegužinės aikštėje rengiami koncertai. Čia vasarodavo Juozas Naujalis ir Stasys Šimkus, Antanas ir Stasys Sodeikos, Juozas Eretas ir Juozas Zikaras, lankėsi prezidentas Kazys Grinius ir premjeras Juozas Tūbelis, bei daugybė kitų žinomų kauniečių. Kačerginėje pamatysite  namą, kuriame gyveno Jonas Biliūnas, Edmundo Fryko projektuotą vasarnamį, išlikusias vilas bei vasarnamius, kuriuos projektavo architektas Vytautas Landsbergis-Žemkalnis. Taip pat pamatysite jau sovietiniais metais Vinco Mykolaičio-Putino pasistatytą namą, kuriame jis ir mirė. Apsilankysite ir Šv. Onos koplyčioje, pavaikštinėsite Liepų parke, pamatysite naujiuosius miestelio dekorus: skulptūrą dviračiui, pasaulyje pripažinto skulptūrų kūrėjo Raimondo Uždravio sūpynės ,,Plaukiam“. Pietūs numatyti „Kačergos„ kavinėje. Grįžtant numatytas sustojimas Kaune. Paskutinį mėnesio sekmadienį nemokamai  lankysime  pasirinktą muziejų.                                          
 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Turistinės klasės autobusas;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Kelionės programa ir organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lankomų objektų bilietai, vietiniai gidai, edukacijos, degustacijos, pietūs ir t.t.
  • Kainos suderinamos prieš kelionę

Svarbi kelionės informacija!

  • Kelionė vyksta susirinkus ne mažiau 20 asm. grupei!
  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?