Marijampolė gali nustebinti

Trukmė
1 diena
nuo 33.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Pažintinė Pramoginė Šeimoms Lietuvoje Visos
Aplankomos vietos:

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Vykstame į Marijampolę susipažinti su tradiciniu sūduviu verslu – cukraus gamyba bei apsilankyti seniausiame Lietuvoje cukraus fabrike. Dalyvausite edukacinėje programoje „Saldžiamiestis“, kurios metu pristatomas ilgas ir sudėtingas Marijampolės cukraus fabriko kelias, supažindinama su fabriko istoriniu kultūriniu paveldu, statiniais bei įrenginiais, saugomais Kultūros vertybių apsaugos departamento. Vienas patraukliausių maršruto objektų – mechaninėse dirbtuvėse esančios 1906 metais pagamintos staklės veikiančios iki šių dienų.
Toliau kelias veda į Marijampolės traukinių stotį, kuri savo puošnumu ir įstabumu traukia kiekvieno praeivio akį, kadangi tai vienas iš gražiausių ir didelę architektūrinę vertę turinčių pastatų mieste. Edmundo Alfonso Fryko projektuotas pastatas pasižymėjo įdomiu dekoru ir buvo sukurtas imituojant ankstyvojo moderno stilistiką.
Sunku apibrėžti gatvės meno sampratą – toks jis įvairus. Menininkai reaguoja į šiuolaikinį pasaulį, perduoda savo idėjas per viešąsias erdves, eksperimentuoja, rengia performansus, provokacijas, manifestus ir, žinoma, keičia miestų veidą. Gal todėl įspūdingi kūriniai gatvėse mus vis dar stebina, ypač tie, kurie išdygsta po nakties nepaprastuose meno festivaliuose. Vienas tokių Marijampolės „Malonny“, palikęs po savęs tapybos ant sienų kūrinius įvairiuose viešosiose erdvėse ir J.Basanavičiaus aikštėje. Gal norėtumėte suskaičiuoti visus gatvės meno kūrinius? 
Vyksite į Žuvintą, kur turėsite galimybę iš arčiau pažvelgti į natūralios gamtos pasaulį, susipažinsite su gamtos vertybėmis ir istorija, lankysitės Žuvinto ežero gamtiniame take, paukščių stebėjimo bokštelyje galėsite apžvelgti ežero panorama ir stebėti paukščius per teleskopus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Kelionės vadovas;
 • Kelionės programa ir organizavimas.

Svarbi kelionės informacija!

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Lankomų objektų kainos gali keistis.

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2021.05.22 - 05.22
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 33.00 €
2021.08.28 - 08.28
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 33.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Spaudos Rūmai
  Išvykimo adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius
 • Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
  Išvykimo adresas: Antakalnio g. 1, Vilnius 10312
 • Kauno pilis
  Išvykimo adresas:

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)
IŠVYKIMAS:  Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.
AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.
KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.
DOKUMENTAI:  Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.
RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.
KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.
PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena
nuo 33.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?