Pietvakarių Lenkijos burtai, rūmai ir kalnai

Trukmė
3 dienos 2 naktys

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
3 dienos 2 naktys
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvamas Kelionė autobusu pagal užklausą pedagogams
Aplankomos vietos:

Dažnas net nepagalvoja kokia plati, didelė ir neatrasta yra Lenkija. Apsistojame Varšuva, Krokuva, Gdansko, o kas slypi daugiau, taip ir lieka už pagrindinės scenos užsklandos. Norėdami praskleisti šią nežinia siūlome unikalią ir kitokią kelionę į Lenkiją. Pietvakarių Lenkijos turtai slypintys Vroclava, Valbžyche ir Jelenia Gūra miestuose kviečia jus apsilankyti. Apsilankysime kaip iš fantastinio filmo kadrų atrodančiuose rūmuose ir pilyse esančiuose ant kalnų ir kalvelių. Kopsime į Chojnik pilį, kur mūsų lauks drakonai, važiuosime į Czocha pilį, kur iki šiolei yra praktikuojama magija. O langydamiesi Kniąz rūmuose pasijusime kaip tikri aristokratai gyvenantys XVII a. Be viso to, lankysimės nuostabiuose miestuose esančiuose Silezijos srityje, susipažinsime ne tik su "poniškąja" istorija, bet ir angliakasių vargais. Tai ir dar daugiau mūsų laukia dar nematytuose pietvakarių Lenkijos platybėse, kurioms neliks abėjingų.

Jūsų patogumui:

Puikus autobusas
Turistinės klasės viešbutis
2 pusryčiai
Nauja!
Dar neregėtos Lenkijos vietos
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 Diena

Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Susipažinsime su šių šalių gamta, kraštovaizdžiu, gyvenvietėmis. Atvykstame į Vroclavą. Ekskursija po senamiestį: Katedros sala su Šv. Jono Krikštytojo katedra, Turgaus aikštė, barokinis Universiteto pastatas ir kitos miesto įžymybės. Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, pasigrožėsime senąja Rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių, eilėmis spalvingų namų bei originaliu fontanu. Laisvas laikas pailsėti ir pasigrožėti istoriniu miestu. Nakvynė viešbutyje.

2
2 diena

Pusryčiai. Išvykstame į Valbžychą. Prieš atvykstant į miestą užsukame į nuostabaus grožio Kunigaikščio tvirtovę. Vėliau apžvalginė ekskursija mieste. Neatrastas Lenkijos lobis, kuriame susipažinsime su, Senąją turgaus aikšte ir rotuše, Gailestingumo Mergelės ir visų šventųjų bažnyčia, senųjų angliakasių kultūriniu paveldu, kurie mums primins kokia įspūdinga ir įpatinga yra Silezija. Keliaujame į nuostabų kalnų apsuptyje įsikūrusį miestą Jelenia Gūra.  Kilsime apžiūrėti ant kalvos įsikūrusios Chojnik pilies. Apžiūrėsime XIV a. pilį, kuri iki šiolei tarsi stebi ir saugo Jelenia Godra miestelį. Grįžę į Jelenia Gora turėsime apžvalginę ekskursiją: Senoji rotušės aikštė su nuostabiomis renesansinėmis arkadomis, Wojanowska vartai ir bokštas,  Neptūno fontanas, Šv. Erazmo bazilika, Šv. Kryžiaus bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.

3
3 diena

Pusryčiai. Išvykę iš Jelenia Gora trumpam sustojame prie Chocha pilies. Tai iš tiesų begalo įdomi istorinė pilis, kurioje šiandien vyksta inscenizuotos burtininkų mokyklos kursai. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Nakty grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 2 nakvynės + pusryčiai turistinės klasės viešbučiuose
  •  kelionė turistiniu autobusu
  •  gidas-kelionės vadovas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Bilietų kaina į muziejus ir kitus mokamus ekskursinius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota
  •  Programos mokamų objektų lankymui reikia planuoti 67 PLN asm. (vėliau patikslinsime).

Svarbi kelionės informacija!

  • Būtini dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.
  • Kelionės medicininių išlaidų draudimą galite įsigyti KIVEDOJE. 

Papildomas aprašymas

  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: kiveda@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
3 dienos 2 naktys

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?