Išplėsti paiešką
2020.02.07

16 SKLIDINŲ OLIMPINIŲ BASEINŲ

Peržiūrėkite žemiau

Ar išdrįstumėte čiuožti 320 metrų ilgio tuneliu?“ – tokį pranešimą galima rasti didžiausio Lenkijoje vandens pramogų  parko tinklalapio įraše. Tokiais skambiais žodžiais prisistato didžiausias Vandens ir Pramogų parkas „Park of Poland“ įsikūręs kaimyninėje Lenkijoje, netoli Wręcza miesto. Ar tai tikrai tiesa, netrukus galėsime įsitikinti ir patys. Parko atidarymas planuojamas jau Vasario 20d. Kokio tai dydžio statinys, sunku net įsivaizduoti. Žadama, kad šalia parko bus net 2500 parkavimo vietų skirtų lankytojams, naujai nutiesta ir sutvarkyta kelių infrastruktūra, įgyvendinti sudėtingi inžineriniai sprendimai. Skelbiama ir šio projekto investicinė vertė siekia net 150 mln. EUR.    
 
  Per ilgiau nei du metus trukusias šio parko statybas, buvo sunaudota daugiau kaip 5 608 880 kg plieno. Jeigu iš šio sunaudoto plieno būtų pagamintas 7mm skersmens plieninis strypas, jo ilgis būtų lygus žemės rutulio skersmeniui. Šiam pastatui panaudoto betono kiekis viršija  40 000 m3 , o tai yra 16 olimpinių baseinų užpildytų iki viršaus.  Vandens ir pramogų parke, bus įdarbinta apie  450 įvairių sričių specialistų.  Iš jų – 100 kurie rūpinsis klientais, 80 SPA ir grožio centrų darbuotojai, o išalkusiais rūpinsis net 50 virėjų. Vandenyje saugą  ir prižiūrą vykdys daugiau kaip 20 gelbėtojų.

Truputis detalių apie patį vandens ir pramogų parką:
     32 vandens kalneliai, kartu sudarantys apie 3 km ilgio ruožą;
     320 m - ilgio poilsiui ir atsipalaidavimui skirta ramaus tekėjimo upė;
     820 m2 bangų baseinas;
     15 000 -  tiek žmonių galės vandens ir pramogų parkas priimti per vieną dieną;
     8 000 -  tiek svečiams skirta persirengimo/daiktų laikymo spintelių;
     1 000 m2 -  toks didžiausio vidaus baseino plotas;
     700 – tiek tikrų palmių bus vidaus sode;
     6 didžiausi restoranai ir 5 skirtingi barai prie baseinų lauks lankytojų;

Įdomi detalė. Ekstremalaus sporto šakos vandenyje mėgėjams, šis parkas suteiks galimybę treniruotis ir mokytis čiuožti banglente.

Lankytojų patogumui „Park of Poland“  suskirstytas į 3 temines zonas: „Jamango“ arba vandens džiunglės, „Relax Suntago“ poilsiui skirta zona  ir „Saunaria Suntago“ pirčių zona. Kiekviena iš šių zonų turi skirtingą paslaugų spektrą, todėl kiekvienas lankytojas jame ras sau tinkamų pramogų ir paslaugų.