Išplėsti paiešką
2020.02.19

Į PASIMATYMĄ SU SANKT PETERBURGU

Peržiūrėkite žemiau
Sankt Peterburgas – miestas keitęs vardus, bet visada išlikęs stebinančiu, viliojančiu bei įkvepiančiu. Įkvepiančiu ne tik menininkus, jo gyventojus, bet ir svečius. O kaip gi kitaip? Juk tai - miestas, žaižaruojantis impozantiškais auksiniais ir spalvotais cerkvių kupolais, didingais pastatais! Miestas, turintis savyje Venecijos geno: upės, kanalai, krantinės! Vien Sankt Peterburgo visus 342 tiltus pereiti užtruktų ne vieną valandą. Net 13 didelių tiltų su kelių juostų eismo juostomis, gatvių žibintais pavasario ir rudens naktimis yra pakeliami tam, kad praplauktų laivai. Pažiūrėti baltųjų birželio naktų ir jų šviesoje pakeltų tiltų yra pasaulio turistų ritualas – tai taip romantiška!
Sankt Peterburgas svaigina menu: Ermitažas – antras pagal dydį pasaulyje meno muziejus. Pavargote nuo muziejų salių? Tuomet miesto ir Europos kultūros istoriją jums pasakos 4,5 km ilgio Nevos prospektas su teatrais, restoranais, parduotuvėmis.
Sankt Peterburgas vis primena apie save ir kviečia sugrįžti, gal todėl jis minimas tarp tų miestų, kuriuos reiktų pamatyti nors kartą gyvenime. Visas jo istorinis centras, kaip Romos, Venecijos, Vienos, Prahos, Krokuvos yra įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą.
Pasinaudokite nemokamos vizos galimybe ir aplankykite Sankt Peterburgą, jo imperatoriškus priemiesčius Peterhofą ir Puškiną. Padovanokite sau įspūdžius, žinias, nuotykį, atraskite savo atsakymą – kas gi tas Sankt Peterburgas, kodėl jis UNESCO kultūros paveldo sąraše, kodėl keli milijonai turistų kasmet jį aplanko?
Ir dar. Pasižadėkime sau, kelionės metu jokių dietų, nes mėgausimės ne tik menu, istorija bei istorijomis, bet ir skanumynais, kurių paragauti gali tik šiame mieste.
Keliaukime kartu! Su Kiveda