Žemaitijos krašto lobynas

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvams Lietuvoje
Aplankomos vietos:
Telšiai, Medvėgalis, Šaltojo karo muziejus

Kelionės metu lankysime iškiliausią Žemaitijos kalną - Medvėgalį, eisime į Varnių Katedrą, aplankysime Žemaitijos sostinę - Telšius, o kelionės pabaigoje vyksime į šaltojo karo muziejų. 

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Pažintį su Žemaitija pradėsime nuo Medvėgalio. Užkopus ant iškiliausio Žemaitijos kalno – Medvėgalio, pamatysime tolumoje dūluojančią Šatriją ir net 14 bažnyčių bokštus. Tarp jų pati artimiausia – Varnių. Per viešnagę Varniuose bandysime atrasti visas šio žavaus miestelio paslaptis. Didžiuotis Varniai turi kuo: Seminarijos rūmai, Katedra, Katedros požemiai (XIX a. žemaičių vyskupų palaikai). Toliau vyksime link Telšių. Telšiuose aplankysime Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, Didžiąją Žemaičių sieną, Telšių Šv. Antano Paduviečio katedrą su vyskupo rūmais, senamiestį. Pakeliui apžvelgsime miesto naujoves – „mažąją architektūrą, skaičiuosime Žemaitijos simbolius – skirtingose miesto vietose apsigyvenusias meškutes. Pačią didžiausią istorinę paslaptį išgirsime apsilankę Plokštinės miške įsikūrusiame Šaltojo karo muziejuje. Muziejus įkurtas buvusioje sovietinės armijos raketų paleidimo bazėje (pirmoji Sovietų Sąjungoje). Ši ekskursija supažindins su sovietinės armijos atributika, raketų paleidimo štabu, pateksime į 27 m gylio raketų šachtą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • gido paslaugos;
 • apžvalginės ekskursijos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lankomų objektų bilietai, vietiniai gidai, edukacijos, degustacijos, pietūs ir t.t.
 • Kainos suderinamos prieš kelionę

Svarbi kelionės informacija!

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Lankomų objektų kainos gali keistis
   

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?