Žemaitijos krašto dvarai + kumpio degustacija

Trukmė
1 diena
nuo 31.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Pažintinė Šeimoms Lietuvoje Savaitgalio Pilys ir dvarai Kulinarinės Visos
Aplankomos vietos:
Žemaitija, Lietuva

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Žemaitiškų patiekalų degustacija
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Kelionę pradėsime Žemaitijoje esančiame Kelmės dvare. Prabangiai apstatyta dvaro rūmų salė nukelia atvykusiuosius į baroko spindesio, manieringų papročių laikotarpį. Dvaro svečius pasitinka  „ponia“ ir „ponas“, kurie pasiūlo  nusikelti visiems  trys  šimtus metų  atgal į baroko laikotarpio dvarą ir  susipažinti  kokia  buvo  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarai, papročiai bei  etiketas. Dalyviai kviečiami  pažaisti  dvariškių tarpe populiarius  stalo žaidimus,  tapti  surengtų „gyvųjų paveikslų“ herojais. Toliau vykstame į Kurtuvėnų dvaro sodybą. Ekskursijos metu susipažinsime su dvaro istorija, aplankysite vieną didžiausių Lietuvoje medinių svirnų,  rūmų terasą, parką, šv. Jokūbo bažnyčią su rūsiais. Kurtuvėnų svirnas – unikali Lietuvos medinio architektūros paveldo vertybė. Barokinių formų statinys stebina savo dydžiu, dviejų pakopų stogu su pusapvaliais stoglangiais, neįprastu įgilintu priesvirniu ir galerija, arkų pavidalo sijomis, kalvystės dirbiniais. Dvaro svirne nuo pat jo pastatymo buvo laikomi grūdai, vėliau jame įrengtas ir malūnas. Tačiau statinys buvo skirtas ne vien ūkio reikmėms – dvarininkas Jokūbas Nagurskis svirne įkūrė teatrą. Čia rengti baudžiauninkų vaidinimai, keltos puotos... Būtinai ragausime  šio krašto tradicinį patiekalą 5 dienas brandintą kumpį, kuris nuo seno būdavo ruošiamas per didžiąsias šventes. Kumpis patiekiamas su karšta bulve, kąstiniu ir kopūstais. Kol ragausime mums pristatys kaip yra jis ruošiamas ir kitas subtilybes. Vyksime į Biržuvėnų dvaro sodybą, lankydamiesi dvare Jūs ne tik išgirsite 300 metų skaičiuojančio dvaro istoriją, tačiau galėsite visa galva pasinerti į lobio paieškas. Sužinosite kur ieškoti „Laumės pėdos“, anot padavimų, čia trykštančių šaltinių vanduo – stebuklingas, sugražinantis jaunystę ir sveikatą. Netikite stebuklais? Kviečiame pabandyti. Tam reikia tik: atsigerti šio vandens, nusiprausti veidą ir žinoma tikėti :)

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Patogus turistinės klasės autobusas,
 • Kelionės vadovas,
 • Apžvalginės ekskursijos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lankomiems objektams turėti apie 20 €/asm.

Svarbi kelionės informacija!

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Lankomų objektų kainos gali keistis.

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2020.06.06 - 06.06
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 31.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Elektrėnų autobusų sustojimo stotelė
  Išvykimo adresas:
 • Kaišiadorių sustojimas
  Išvykimo adresas:
 • Kauno pilis
  Išvykimo adresas:
 • Spaudos Rūmai
  Išvykimo adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius
 • Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
  Išvykimo adresas: Antakalnio g. 1, Vilnius 10312

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena
nuo 31.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?