Sveikata + SPA

Rinkitės sanatorinį gydymą ir SPA poilsį. Platus gydomųjų kurortų pasirinkimas pagal susirgimus!

Gydomuosius kurortus pagal susirgimus raste čia.

Tam, kad praleisti atostogas sveikai - būtina teisingai pasirinkti kurortą. Tinkamai pasirinkus poilsio vietą, t.y. kurortą, galima ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir sustiprinti sveikatą, išsivaduoti nuo skausmų ir negalavimų. 

Siūlomi kurortai užsienyje:

  • Baltarusija (sanatorijos prie Naručio ežero, Minsko ir Gardino srityse);
  • Ukraina (Truskavec);
  • Čekija (Marianske Lazne, Jachymov, Teplica, Karlovy Vary);
  • Gruzija (Tskaltubo, Boržomi, Ureki);
  • Azerbaidžanas (Naftalanas);
  • Latvija (Jūrmala);
  • Vengrija (Heviz, Haidusoboslo);
  • Izraelis (Ein Bokek).

Taip pat kviečiame poilsiauti Lietuvos kurortuose. Druskininkai ir Birštonas – vieni seniausių ir žymiausių balneologijos kurortų, vilioja poilsiautojus savo išskirtiniu kraštovaizdžiu, unikaliais gamtiniais ištekliais, gydomaisiais mineralinių vandenų šaltiniais, ramybe. O taip pat pasimėgaukite ramybe, įkvėpkite tyro oro gurkšnį ir pasilepinkite sveikatinimo procedūromis prie Baltijos jūros Palangoje.

Ypatingi ir populiarūs pasiūlymai sanatorijose:

VIETA   APRAŠYMAS   KAINA 
LIETUVA   Sanatorija "Versmė"
Birštonas – vienas seniausių ir žymiausių balneologijos kurortų, vilioja poilsiautojus savo išskirtiniu kraštovaizdžiu, unikaliais gamtiniais ištekliais, gydomaisiais mineralinių vandenų šaltiniais, ramybe. Šiame nuostabiame gamtos kampelyje Jūsų laukia moderni Birštano sanatorija „Versmė“.
  nuo 276 €/asm
ČEKIJA   Sanatorija "Elefant"
Poilsis ir gydymas Karlovy Vary kurorto centre (Čekijoje). Unikalus gydymas mineraliniu vandeniu: skrandžio opa, skrandžio uždegimas, žarnyno ligos, cukrinis diabetas, cukrinis diabetas vaikams, depresijos gydymas, anti-stresas.
  nuo 445 €/asm
BALTARUSIJA   Sanatorija "Naroč"
Sanatorijoje yra unikalūs Baltarusijos Respublikai geriamo mineralinio vandens šaltiniai. Esantys mineraliniai vandenys  naudojami kaip gėrimui, gydyti  virškinimo traktą, inkstus, šlapimo takus, medžiagų apykaitą ir gydymas gydomosioms vonioms.
  nuo 405 €/asm
BALTARUSIJA  

Sanatorija "Belaja Rus"
Viena geriausių sanatorijų Baltarusijoje, prie Naručio ežero. Gera infrastruktūra, didelis baseinas, gera gydomoji bazė. Gydomi susirgimai: judamojo – atramos aparato, periferinės nervų sistemos, širdies – kraujagyslių susirgimai, virškinimo sistemos, depresijos susirgimai, anti-stresas.

  nuo 536 €/asm
BALTARUSIJA  

Sanatorija "Sputnik"
Vaizdingoje Baltarusijos vietovėje, Naroč miestelyje įsikūrusi sanatorija puikiai tinka širdies ir kraujagyslių, taip pat nervų sistemos ligų gydymui bei judamojo-atramos aparato gydymui. Nuostabi gamta bei pušų kvapas turi teigiamą poveikį mūsų organizmui, pagerėja bendra savijauta, padidėja atsparumas stresui.

  nuo 590 €/asm
UKRAINA  

Sanatorija "Dnepr Beskid"
Unikalus mineralinis vanduo Naftusia, Marija, Sofija, Bronislava. Virškinimo trakto gydymas, šlapimo takų gydymas, urologiniai susirgimai, akmenų pašalinimas mineralinio vandens pagalba!

  nuo 224 €/asm
LATVIJA   Sanatorija "Jaunkemeri"
Sanatorija Jūrmaloje prie Baltijos jūros! Kvėpavimo takų, sąnarių, nervų sistemos, širdies ir kraujagyslių gydymas. Unikalus kurortas, kuris gydymui naudoja tris pagrindinius gydomuosius faktorius: klimatą (jūra, pušynai, švarus oras), mineralinį vandenį (prisotintą sieros) ir purvą (durpės ir sapropelis).
  nuo 294 €/asm

* - Galimos įvairios datos ir kryptys. Tikslių kainų ir informacijos teiraukitės KIVEDOJE!
     Jūsų kelionių konsultantas KIVEDOJE: Tel. 8 (5) 2724805, +370 (685) 10319, e-paštas: vilnius@kiveda.lt