Vilniaus požemiai ir rūsiai

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Moksleiviams Kolektyvamas
Aplankomos vietos:
Vilnius

Jūsų patogumui:

Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
3 valandų ekskursija

Visi požemiai turi savo paslapčių, mistikos bei netikėtų istorijų. Ekskursiją po požeminį Vilnių pradėsime nuo Vilniaus širdies – Katedros požemių. Šie požemiai yra vieni seniausių Vilniuje. Neveltui čia galime pamatyti seniausią Lietuvoje freską (apie XIV a. pab.), vaizduojančią Kristaus nukryžiavimą, Lietuvos valdovų ir valdovių palaikus, sarkofagą, skirtą Vytauto palaikams. Būtent Katedros požemiuose slypi Lietuvos praeitis, dabartis ir ateitis...Visai netoli stovi XVI a. Vilniaus vyskupo Povilo Alšėniškio pastatyta bažnyčia, kurioje buvo įsikūrę vienuoliai bonifratrai. Bonifratrų bažnyčią išgarsino jos rūsyje esantis stebuklingas ir gydantis (ypač akis) vandens šulinėlis bei stebuklingas Švč. M. Marijos Snieginės (Bonifratų Dievo Motinos) paveikslas, esantis Didžiajame altoriuje.
Ekskursijos metu galėsime ne tik pasivaikščioti po Vilniaus požemius, sužinoti jų praeitį, bet ir pasiklausyti legendų apie ten gyvenančius ir pasirodančius vaiduoklius. Vilnius, kaip ir daugelis kitų miestų, turi daugybę istorijų apie paslaptingas vietas, kuriose iki šiol vaidenasi. Su dvasių egzistavimu tiesiogiai susidūrė Gintaro galerijos savininkai...Visos ekskursijos metu aplankomi 4 – 5 Vilniaus požemiai iš sąrašo: Vilniaus Arkikatedros požemiai, Bonifratrų bažnyčios ir vienuolyno stebuklingas šaltinis, Vitražo manufaktūros namų rūsiai, Žydų kultūros ir informacijos centro požemiai, šv. Kazimiero bažnyčios kripta, Šlapelių namai – muziejus, Gintaro galerijos, Vilniaus Švč. Trejybės Graikų apeigų katalikų bažnyčios požemiai. Objektų lankymas ir jų eiliškumas gali keistis. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Ekskursijos gidas;
  • apžvalginė ekskursija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Katedros požemių lankymo bilietas: suaugusiems – 4,50 €, vaikams, studentams, senjorams – 2,50 €.
  • Aukos bažnyčiose ir kituose lankomuose požemiuose: ~3,4 €/asm.

Svarbi kelionės informacija!

  • Organizuojame individualias ekskursijas kolektyvų/moksleivių grupėms.
  • Ekskursijos laiką ir datą deriname asmeniškai.

Papildomas aprašymas

  • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?