Vilniaus mokslininkai ir jų atradimai (Nuotolinė paslauga)

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Moksleiviams Kultūros pasas
Aplankomos vietos:
Lietuva

Edukacinės programos metu susipažinsime su Lietuvos mokslo lopšiu – Vilniaus universitetu ir jame dirbusiais žmonėmis, kurie kūrė ir rašė, tyrinėjo ir atrado didingus dalykus Vilniuje. 

Jūsų patogumui:

Rekomenduojama 8-12 klasių mokiniams
Individualiai priderinsime Jums tinkančias datas ir laikus
Programa vyksta "ZOOM" aplinkoje
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
45 min. trukmės kultūrinė edukacinė programa mokiniams „Vilniaus mokslininkai ir jų atradimai“ (Nuotolinė paslauga)

Ilgą laiką būdamas vienintele aukštojo mokslo įstaiga Lietuvoje, universitetas išugdė ne vieną mokslininkų, poetų, kultūros veikėjų kartą. Profesoriai iš Prancūzijos, Austrijos ar Lenkijos savo atradimais ir moksliniais pasiekimais garsino Vilnių visoje Europoje.

Programos tikslas supažindinti mokinius su Vilniaus universiteto auklėtiniais, dėstytojais ir profesoriais, jų akademine veikla, pasiekimais, išlikusiais moksliniais darbais ir naujomis akademinėmis disciplinomis, kurių skaičius nuo pat XVI a. pab. nuolat augo.

Šios edukacinės programos metu mokiniai susipažins su astronomijos mokslu ir Vilniaus observatorijos veikla, botanika ir pirmuoju universiteto sodu bei jo vadovu, kuris su Džeimsu Kuku keliavo aplink pasaulį.

Kalbėsime apie literatūrą ir visoje Europoje garsų baroko epochos poetą, popiežiaus apdovanotą laurų vainiku – M.K. Sarbievijų, taip pat ir apie visiems puikiai pažįstamą Adomą Mickevičių.

Sužinome ką apie Vilnių manė ir kaip miesto gyventojus gydė XIX a. pr. čia apsigyvenęs gydytojas J. Frankas ir už kokius nuopelnus Ignoto Domeikos vardu pavadinti 136 įvairiausi objektai žemėje ir net kosmose. Programos uždaviniai - ugdyti gebėjimą sujungti istorijos faktus ir kultūros ženklus į vieną visumą, taip skatinant tyrinėti ir gilinti žinias akademinio mokslo srityje.

Edukacinės programos metu mokiniai įtraukiami į edukacinius, teminius žaidimus, atliekamos užduotys padedančios suprasti kaip kintant politinei situacijai keitėsi universitete dėstytos disciplinos ir dėstytojų veikla. Programa siekiama žadinti mokinių domėjimąsi Lietuvos atradimais ir pasiekimais Europos ir pasaulio mastu, vertinti ir saugoti mokslo, kultūros ir architektūros paveldą.

 

Svarbi kelionės informacija!

Jei rezervacijų kalendoriuje nerandate jums tinkamos datos ar laiko - susisiekite su "KIVEDA". Individualiai suderinsime galimybes.

Registruojantis nurodykite kokio amžiaus (klasės) mokiniai dalyvaus programoje.

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija : tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Čia
Norėdami sužinoti savo mokyklos koordinatoriaus kontaktus spauskite čia

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

GERA NUOTAIKA :)

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?