Vilniaus margaspalvė kultūrų ir religijų puokštė (Nuotolinė paslauga)

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Moksleiviams Kultūros pasas
Aplankomos vietos:
Lietuva

Kultūrinė edukacinė programa „Vilniaus margaspalvė kultūrų ir religijų puokštė“ Europos centre esantis Vilnius pasižymi religijų ir kultūrų įvairove. Miestas, tarsi margaspalvė kultūrų ir religijų puokštė, kur kiekvienas žiedas – vis kita tautinė kultūra – nulemia puokštės gražumą ir spalvingumą. Tad ir mažiausiam žiedeliui sunykus, skurdėja visuma.

Jūsų patogumui:

Rekomenduojama 7-12 klasių mokiniams
Individualiai priderinsime Jums tinkančias datas ir laikus
Programa vyksta "ZOOM" aplinkoje
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
45 min. trukmės kultūrinė edukacinė programa „Vilniaus margaspalvė kultūrų ir religijų puokštė“ (Nuotolinė paslauga)

Margaspalvėje puokštėje katalikų bažnyčios ir pravoslavų cerkvės, žydų sinagoga ir karaimų kenesa, esami ir tik nuotraukose užfiksuoti statiniai. Šimtmečiais saugodamas kiekvieną žiedą, Vilnius tapo Lietuvos kultūros ir architektūros lobio skrynia. Programos „Vilniaus margaspalvė kultūrų ir religijų puokštė“ metu pakelsime tos skrynios dangtį, tam kad supažindinti mokinius su čia gyvenusių ir tebegyvenančių tautų religijų, kultūros, ir paveldo įvairove. Istorinis pasakojimas įtrauks į miesto erdvių tyrinėjimą, atkreips dėmesį į skirtingų tautų patirtus iššūkius, ugdys pastabumą ir gebėjimą geriau suprasti ir interpretuoti miesto kultūrinę aplinką. Klausydami profesionalaus gido, stebėdami objektus ar tik jų detales fotonuotraukose, analizuodami ir lygindami išskirtinumus, mokiniai pagilins kultūrų pažinimo, tolerancijos, supratingumo, atsakingumo ir asmeninio tobulėjimo vertę. Programoje naudojami metodai ir užduotys kurios padės geriau įsisavinti programos turinį –vizualinė medžiaga - istorinės objektų nuotraukos, palyginimai, istorinių ženklų suradimas pastatų eksterjeruose. Programa informatyvi ir nuotaikinga, užduotys kūrybingos ir inovatyvios, pritaikytos įvairaus amžiaus grupėms.

Svarbi kelionės informacija!

Jei rezervacijų kalendoriuje nerandate jums tinkamos datos ar laiko - susisiekite su "KIVEDA". Individualiai suderinsime galimybes. Registruojantis nurodykite kokio amžiaus (klasės) mokiniai dalyvaus programoje.

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija : tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Čia
Norėdami sužinoti savo mokyklos koordinatoriaus kontaktus spauskite čia

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?