Vilniaus legendų skrynia (Nuotolinė paslauga)

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Moksleiviams Kultūros pasas
Aplankomos vietos:
Lietuva

Kultūrinė edukacinė programa „Vilniaus legendų skrynia“. Kiekvienas miestas ir miestelis turi savų legendų, padavimų. Vilniaus miestas ne išimtis. Vienos Vilniaus legendos sukelia baimę ir siaubą, kitos žavi nuostabiomis meilės istorijomis lyg Šekspyro dramose.

Jūsų patogumui:

Rekomenduojama 1-5 klasių mokiniams
Individualiai priderinsime Jums tinkančias datas ir laikus
Programa vyksta "ZOOM" aplinkoje
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
45 min. trukmės kultūrinė edukacinė programa "Vilniaus legendų skrynia“ (Nuotolinė paslauga)

Nedaug yra miestų Lietuvoje, kurie turėtų tiek padavimų, legendų ir mistinių pasakojimų, kaip Vilnius. Jo legendos – miesto istorijos dalis, įkvepianti menininkus kūrybai, o kitiems sukelianti jausmų įvairovę. Bemaž su kiekvienu kalnu, su kiekvienu senesniu namu ir bažnyčia yra susijęs vienoks ar kitoks istorinis padavimas. Programos metu išgirsite daugybę legendų, apie meilę, slibiną ir ne tik Tvardovskio stebuklus, sukurtų prieš kelis šimtus metų ir perduotų iš lūpas į lūpas iki mūsų dienų. Edukacinės programos tikslas ugdyti mokinių tautinį tapatumą, pažinti ir vertinti Lietuvos tautinę kultūrą. Suprasti kokie istoriniai įvykiai, tikėjimai, papročiai, apeigos ir bendravimas su gamta lėmė įvairių legendų, pasakų, padavimų kūrimą. Pažinti ir suvokti liaudies kūrybą, tradicinę kultūrą, jos ypatybes ir raidą, ugdyti atsakomybę dėl savo tautos ir Lietuvos etnokultūrinio paveldo vertybių likimo, jų puoselėjimo ir išsaugojimo ateinančioms kartoms. Programos metu mokiniai įtraukiami į edukacinius, teminius žaidimus, padedančius tyrinėti miestą, juos supančią aplinką ir smulkias jos detales. Mokiniai skatinami domėtis miesto istorija, vertinti ir saugoti Lietuvos kultūros paveldą, liaudies kūrybą, puoselėti tradicijas savo šeimose, bendruomenėse, kūrybiškai pritaikyti savo etnokultūros žinias ir gebėjimus gyvenime.

Svarbi kelionės informacija!

Jei rezervacijų kalendoriuje nerandate jums tinkamos datos ar laiko - susisiekite su "KIVEDA". Individualiai suderinsime galimybes. Registruojantis nurodykite kokio amžiaus (klasės) mokiniai dalyvaus programoje.

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija : tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Čia
Norėdami sužinoti savo mokyklos koordinatoriaus kontaktus spauskite čia

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?