Stebuklų ir simbolių pasaulyje - Šv. Petro ir Povilo bažnyčia

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Moksleiviams Kultūros pasas
Aplankomos vietos:
Lietuva

XVII a. menkai apgyvendintame Antakalnio priemiestyje, vaizdingoje Neries pakrantėje, žalių kalvų ir pušynų fone išaugo Vilniaus baroko šedevras – Šv. Petro ir Povilo bažnyčia. Amerikiečių portalas paskelbė įspūdingiausių pasaulio bažnyčių sąrašą, kurio viršūnėje – per tris šimtus metų gyvuojanti Vilniaus Šv. Petro ir Povilo bažnyčia. Vėlyvojo baroko perlu vadinami maldos namai, kuriose priskaičiuojama per 2000 įvairių lipdinių, atrinkta į 16-os gražiausių šventovių sąrašą.

Jūsų patogumui:

Rekomenduojama 7-12 klasių mokiniams
Individualiai priderinsime Jums tinkančias datas ir laikus
Aktyvi 1,5 val. programa atvirose Vilniaus miesto erdvėse
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1.5 val. trukmės kultūrinė edukacinė programa - ekskursija 7-12 kl. mokiniams

Beveik nepakitusi per 300 metų, bažnyčia perteikia mums ne tik Vilniaus, bet ir visos žmonijos gyvavimo istoriją, amžiną blogio ir gėrio kovą: Dievas ir velnias, angelai ir demonai, mitologinės ir alegorinės būtybės, šventieji ir nusidėjėliai, kviečia į nepakartojamą skulptūrų spektaklį. Programos tikslas mokinius supažindinti su barokine Šv. Petro ir Povilo bažnyčios architektūra, istorija ir legendomis, stiuko lipdiniais dekoruotu interjeru. Mokiniai skatinami tyrinėti juos supančią aplinką, ugdant pastabumą ir dėmesį detalėms gebėti atrasti, pažinti menines formas, juos supančią stiuko lipdinių gausą ir jų simboliką. Edukacinės programos metu mokiniai supažindinami su Lietuvos didikų Pacų giminės istorija, iš užsienio atvykusių ir čia dirbusių menininkų, architektų, skulptorių darbais. Vienas iš programos uždavinių padėti mokiniams gilinti ir plėsti jų dalykines ir bendrąsias kompetencijas bei ugdyti kultūrinį-istorinį sąmoningumą ir gebėjimą užsimegzti asmeninius santykius su vizualiuoju menu. Programos metu mokiniai įtraukiami į edukacines, temines užduotis, pagal jiems pateiktą papildomą vizualinę medžiagą ieško įvairių ornamentų, kaukių, simbolių ir pan. Šia paslauga siekiama rūpintis kultūros ir architektūros paveldo išsaugojimu, skatinti mokinius perduoti savo žinias ir pagarbą ateities kartoms. Programos turinys ir forma pritaikyta pagal amžiaus grupę.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Ekskursijos gidas;
  • Apžvalginė ekskursija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Pagal poreikius turėti smulkiųjų pinigų savo išlaidoms.

Svarbi kelionės informacija!

  • Jei edukacinę programą užsako mokinių grupė - programos turinys ir forma pritaikoma individualiai pagal amžiaus grupę (rekomenduojama 7-12 kalsių mokiniams).
  • Organizuojame individualias ekskursijas kolektyvų/moksleivių grupėms.
  • Laiką ir datą galime suderinti individualiai.

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija : tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt
Kultūros paso paslaugas galima rezervuoti/užsakyti

7-8 ČIA

9-12 ČIA

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?