Nepažintas Žvėrynas (Nuotolinė paslauga)

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Moksleiviams Kultūros pasas
Aplankomos vietos:
Lietuva

Kultūrinė edukacinė programa „Nepažintas Žvėrynas “ Neries kilpos apjuostas Žvėrynas žavus ramybe ir žaluma, istorine praeitimi, išskirtiniu kultūros paveldu, paslaptingomis istorijomis ir religinėmis mįslėmis. 

Jūsų patogumui:

Rekomenduojama 7-12 klasių mokiniams
Individualiai priderinsime Jums tinkančias datas ir laikus
Programa vyksta "ZOOM" aplinkoje
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
45 min. trukmės kultūrinė edukacinė programa „Nepažintas Žvėrynas“ (Nuotolinė paslauga)

Vizualiai susipažindami su tyliomis gatvelėmis, nužersime dulkes nuo Žvėryno praeities, prisiliesime prie senosios medinės architektūros statinių, ieškosime atsakymų į klausimus: Ar išliko senųjų savininkų Radvilų, Vitgenšteinų pėdsakai ? Kas sieja Žvėryną ir Rygą? Ką byloja hebrajiškas įrašas karaimų kenesos kertiniame akmenyje? Kaip su Žvėryno Znamenskaja cerkve susijusi stebuklingoji Kursko Dievo Motinos ikona. Programos metu sudomins judėjų maldos namai, seniausia veikianti miesto vaistinė, pirmosios Vilniaus radijo stoties būstinė... Atskleisime Žvėryno savitumą miesto kontekste – specifinę šio rajono atmosferą ir architektūrą, istorinę religijų įvairovę (stačiatikiai, karaizmo išpažinėjai, judėjai, katalikai), Žvėryno bendruomenės pastangas saugoti rajono architektūrinį paveldą. Programa skatina domėjimąsi Vilniaus istorija bei kultūra; skatina pažinti įvairių religinių konfesijų kultūrinį paveldą bei vertinti senąją medinę architektūrą; ugdyti supratimą apie paveldosaugos svarbą. Edukacinės programos metu su Žvėryno istorija susipažinsime per intriguojančius, dramatiškus arba linksmus epizodus, per sąsajas su žymių, nusipelniusių žmonių vardais. Užduotys greitam apmąstymui ir atsakymui skatins įsitraukti į turinį. Programos metu iliustracijoms naudojamos senos nuotraukos ir planai, herojų portretai. Edukacinės programos turinys ir forma pritaikoma individualiai pagal amžiaus grupę.

Svarbi kelionės informacija!

Jei rezervacijų kalendoriuje nerandate jums tinkamos datos ar laiko - susisiekite su "KIVEDA". Individualiai suderinsime galimybes. Registruojantis nurodykite kokio amžiaus (klasės) mokiniai dalyvaus programoje.

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija : tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Čia
Norėdami sužinoti savo mokyklos koordinatoriaus kontaktus spauskite čia

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?