Literatūrinis Vilnius

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Moksleiviams Kultūros pasas
Aplankomos vietos:
Lietuva

Literatūrinis Vilnius – nuo legendomis apipintos sostinės iki šių dienų poezijoje gyvybe trykštančio miesto. Kiekvienas Vilniaus namas, kiekviena gatvė pasakoja mums Lietuvos istoriją.

Jūsų patogumui:

Rekomenduojama 8-12 klasių mokiniams
Individualiai priderinsime Jums tinkančias datas ir laikus
Aktyvi 1,5 val. programa atvirose Vilniaus miesto erdvėse
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1.5 val. trukmės kultūrinė edukacinė programa - ekskursija 8-12 kl. mokiniams

Istorija daug įdomesnė, jei ją pasakoja rašytojai, išdainuoja poetai. Kokią Vilniaus Katedrą matė Justinas Marcinkevičius? Kokius svarbius istorinius įvykius savo poemoje aprašė Adomas Mickevičius? Kaip Vilnių apdainavo M. K.Sarbievijus, J. Vaičiūnaitė T. Venclova?
Pasinersite į kelionę po senamiestį į kurį teks pažvelgti kitu kampu. Pamatykite, kur mokėsi iškiliausios Lietuvos asmenybės, kur poetai leisdavo savo popietes. Išgirskite tai, ko apie literatus nesate skaitę ar girdėję. Ekskursijos tikslas – pateikti mokiniams senojo Vilniaus vaizdą, knygų puslapiuose nugulusius istorinius įvykius ir kasdienius nutikimus per įvairių laikotarpių literatų kūrybą, supažindinti mokinius su garsiausiais skirtingų laikmečių Lietuvos rašytojais, jų biografija, kūriniais, indėliu garsinant ir pristatant Lietuvą ir jos literatūrinį paveldą Europos ir pasaulio mastu.
Edukacinės programos metu mokiniai skatinami ugdyti gebėjimą interpretuoti literatūros kūrinius, juose aprašytus istorinius faktus, sujungti istorinius įvykius ir kultūros ženklus į vieną visumą, didinti susidomėjimą Lietuvos rašytojų kūryba ir gilinti žinias lietuvių ir pasaulinės literatūros srityje. Pasivaikščiojimo metu mokiniams pristatomi garsūs užsienio šalių rašytojai gyvenę ar neilgam apsilankę Vilniuje (Stendalis, Tarasas Ševčenka, Juzefas Ignacas Kraševskis,Pranciškus Skorina, Josifas Brodskis). Programos metu skaitomos kūrinių ištraukos, autorių citatos, mokiniai įtraukiami į edukacinius, teminius žaidimus, skatinant kritinį mąstymą sprendžiami kryžiažodžiai, dalyvaujama viktorinoje.
Edukacinės programos turinys ir forma pritaikoma individualiai pagal amžiaus grupę.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Ekskursijos gidas.
  • Apžvalginė ekskursija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Pagal poreikius turėti smulkiųjų pinigų savo išlaidoms.

Svarbi kelionės informacija!

  • Jei edukacinę programą užsako mokinių grupė - programos turinys ir forma pritaikoma individualiai pagal amžiaus grupę (rekomenduojama 8-12 klasių mokiniams).
  • Organizuojame individualias ekskursijas kolektyvų/moksleivių grupėms.
  • Ekskursijos laiką ir datą deriname asmeniškai.

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija : tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt
Kultūros paso paslaugas gali rezervuoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Čia
Norėdami sužinoti savo mokyklos koordinatoriaus kontaktus spauskite čia

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?