Linksmybių taurės purslai Vilniuje „Gražiosios epochos“ metu

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Ekskursija Savaitgalio Pedagogams Visos Pažintinės Teminės Kolektyvamas Visos ekskursijos Kalėdinės
Aplankomos vietos:
Lietuva

Jūsų patogumui:

Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Ekskursija Vilniuje

Ši ekskursija tai  tarsi kelionė laiku. Nusikelsime į virš 100 metų senumo laikus ir pasijusime šios prabanga alsuojančios epochos, vadinamos “Gražioji epocha” („La Belle Epoque“ - pranc.) amžininkais. "Gražiosios epochos“ terminu buvo pavadintas laikotarpis Europoje, prasidėjęs ir sutapęs su Trečiosios Prancūzijos Respublikos gimimu 1871 m. ir trukęs iki I Pasaulinio karo. Tai buvo optimizmo, gerbūvio, grožio ir taikos epocha. Tai buvo metas, kai  laisvalaikio kultūra virto gyvenimo būdu, o jis lyg veidrodis atsispindėjo ir mūsų miesto gyvenimą. Vilniuje tuomet, kaip iš linksmybių taurės, liejosi  visokiausia pramoginė kultūra: miestiečius viliojo teatrai, varjetė, kabaretas, kazino, arklių lenktynės, pokyliai, plito afišos, reklamos, šokiruojantys  skelbimai. Atsirado daugybė naujų prekių ir paslaugų…. Aukštuomenė  ėmė mokytis  naujų flirto, šokių ir pobūvių manierų, keitėsi mados ir šukuosenos, Vilnius pakvipo europietiškais ir egzotiškais kvepalais. Muzika skambėjo tik ką atidarytame  miesto sode ir naujai tiesiamame Jurgio prospekte.  Linksmybių taurė vis pilnėjo ir pilnėjo. Gaila, bet ir linksmybių taurė turi kraštus....
Ekskursijos metu ne tik išgirsite, bet ir pamatysite, sužinosite: kur buvo pagrindinė vilniečių žiemos pramogų vieta, kur vyko pirmasis lietuviškas naujametinis kabaretas, kaip buvo švenčiamos didžiausios metų šventės, kur galėjai nupirkti pačią įstabiausią  kalėdinę dovaną…. 
Daug malonių, įdomių ir netikėtų  akimirkų patirsite šioje ekskursijoje. 
A bientôt,

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Ekskursijos gidas
  • Apžvalginė ekskursija

Svarbi kelionės informacija!

  • Organizuojame individualias ekskursijas kolektyvų/moksleivių grupėms.
  • Ekskursijos laiką ir datą deriname asmeniškai.

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?