Lietuviškoji Šveicarija + sraigių degustacija

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvamas
Aplankomos vietos:
Zarasai

Nusibodo miesto šurmulys, jo greitis. Puiki proga nuvykti į Zarasų kraštą - Lietuvos Šveicariją - ežerų ir miškų karalystę!

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Sraigių degustacija
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Pažintį su Zarasų kraštu pradėsime nuo Antalieptės. Ši vieta – tikras pasakiškų tiltų ir lieptų kraštas. Antalieptėje ir aplink ją esančių kultūros paminklų, piliakalnių gausa liudija, kad ši vietovė skaičiuoja ne vieną šimtmetį. Trumpas sustojimas prie Salakiškių pasididžiavimo – unikalios akmeninės bažnyčios, pastatytos 1911 m. iš netašytų lauko akmenų. Salako bažnyčios šventoriuje pamatysime koplytėlę su Kristaus skulptūra, kurios statybai panaudota net 117 girnapusių.
Toliau vyksime į Sraigių ūkį. Susipažinsime su sraigių auginimo ypatumais, kaip jos apdorojamos, naudingąsias savybes, kodėl sveika valgyti sraiges ir dar daug kitų įdomių faktų ir žinoma padegustuosime. Aplankysime Zarasus su įspūdinga Zaraso ežero sala, unikaliu ir analogų neturinčiu 17 metrų aukščio ir net 34 metrų pločio apžvalgos ratu. Šis statinys jau tapo Zarasų simboliu. Nuo jo atsiveria įspūdingas vaizdas į Zaraso ežerą bei miesto apylinkes. Nuvykę į Stelmužę, pamatysime senolį ąžuolą, unikalią medinę bažnytėlę, vergų bokštą. Pasinersime į senųjų legendų ir tikrų dvaro istorijos įvykių sūkurį. Išgirsime senojo dvaro legendų, susipažinsime su vienais iš vertingiausių Zarasų krašto kultūros paveldo objektų. Vyksime į Šlyninkos vandens malūną, kur išvysime seniausią ir iki šių dienų veikiantį malūną. Ragausime „razavų blynų“ ir žolelių arbatos. Kol skanausime pasiklausysime šmaikščių malūnininko pasakojimų apie malūno gyvenimą, o malūnininkė „paporins“ kaip mūsų protėviai Lietuviai gyveno prieš daugiau nei 100 metų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Kelionės programa ir organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Bilietai į lankomus mokamus objektus;
  • Edukacinės ir degustacinės programos.

Svarbi kelionės informacija!

  • Kelionės kaina yra sutartinė (priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus ir išvykimo vietos);
  • Lankomų objektų kainos tikslinamos prieš kelionę.

Papildomas aprašymas

  • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?