Į svečius pas stumbrus ir pelėdas

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:
Kėdainiai, Pašilių stumbrynas

Kelionės metu pamatysime stambiausius Lietuvos gyvūnus - stumbrus, dalyvausime smagioje edukacinėje programoje "Pelėdų kaimas".  Ragausime morkų, obuolių pyrago, gilių arbatos ir „Pelėdos kiaušinio“.

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Kelionę pradėsime aplankydami Pašilių stumbryną, kuriame ganosi stambiausi Europos laukiniai gyvūnai – vadinami lietuviškais stumbrais. Tai unikali galimybė gėrėtis stumbrais iš arti, stebėti kaip jie maitinasi, braižo savo didžiules nugaras į medžių kamienus, ilsisi saulės atokaitoje. Ekskursijos vadovas lankytojus supažindins su europinių stumbrų gyvenimu, papasakos daug įdomių pasakojimų apie stambiausius laukinius gyvūnus. Lankysime Kėdainių kraštą – vidurio Lietuvos perlą, kurį pagyvina ramus Nevėžio sruvenimas ir suteikia tiek ramybės, kad sunku nesižavėti... Kėdainius būtina aplankyti ir todėl, kad tai vienas iš septynių Lietuvos miestų, turinčių unikalų senamiestį. Jame pamatysite aukščiausio rango didikų kapavietę, rotušę (vieną iš trijų išlikusių Lietuvoje). Ekskursijos metu išgirsite kaip Radvilos puoselėjo miestą.  Toliau keliai nuves į unikalų, vienintelį tokį Lietuvoje - Pelėdnagių kaimą. Daug sužinosime ir daug pamatysime, apie išminties paukščiais vadinamas pelėdas. Pasivaikščiosime, pasigrožėsime, susipažinsime su Pelėdnagių kaimo apylinkėmis ir pačia gyvenviete. Dalyvausime edukacinėje programoje, kurios metu atskleidžiamos įdomybės apie pelėdų gyvenimą, mokoma susirišti apyrankę ar pelėdą, naudojant daugiau kaip dviejų tūkstančių metų senumo siūlų rišimo techniką. Ragausime morkų, obuolių pyrago, gilių arbatos ir būtinai paragausime „Pelėdos kiaušinio“.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Turistinės klasės autobusas;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Kelionės programa ir organizavimas

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lankomų objektų bilietai, vietiniai gidai, edukacijos, degustacijos, pietūs ir t.t.
  • Kainos suderinamos prieš kelionę.

Svarbi kelionės informacija!

  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
  • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?