Slovakijos kalnai, urvai ir parkai

Trukmė
5 dienos 4 naktys

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
5 dienos 4 naktys
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:

Kvapą gniaužiantys kalnai, gaivus oras, akinančio mėlynumo ežerai - visą tai rasite nukeliavę į Slovakiją. Keliaukite aktyviai: pasivaikščiokite kalnais ir požemio urvuose, plaukite mediniai splaustais, pažinkite miestų istorijas...

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Nuostabi gamta
Populiari
Žygis kalnais
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į Krokuvą, senąją Lenkijos sostinę, Lietuvos – Lenkijos karalių miestą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, Centrinė turgaus aikštė, Šv.Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universitetas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2
2 diena

Pusryčiai. Vykstame į vienus gražiausių Rytų Europoje Slobodos (laisvės) stalaktitų – stalagmitų urvus. Tai vieni ilgiausių ir įspūdingiausių šalies karstinių darinių. Čia pasinersime į paslaptingą požeminį pasaulį, sukurtą iš įstabių formų ir spalvų stalaktitų – stalagmitų galerijų bei požeminių ežerėlių. Išvyka į nacionalinį parką “Slovakų Rojus“. Žygis vienu iš daugelio šio nacionalinio parko tarpekliu, specialiai turistams paruošta trasa su grandininiais turėklais, tilteliais, liepteliais, kopėtėlėmis, einant per uolas ir daubas, kalnų takeliais, šalia tarpeklių, krioklių ir čiurlenančių upelių. Nakvynė viešbutyje.

3
3 diena

Pusryčiai. Aplankome vienos didžiausių Vidurio Europoje Spiš pilies (UNESCO pasaulio paveldas) griuvėsius, sustojame nuostabiame viduramžių miestelyje Levoča. Viduramžiais miestas buvo svarbus prekybinis centras, iki šių dienų išsaugojęs senąją miesto dalį su Šv.Jokūbo bažnyčia, kurioje pastatytas vienas aukščiausių altorių Europoje. Kelionė į Pieninų nacionalinį parką. Įspūdingas ir saugus plaukimas mediniais plaustais Dunajeco upe nuo Červeny Klaštor miestelio, vadovaujant vietiniams instruktoriams. Plaukiant grožėsitės atsiveriančiais Pieninų vaizdais abipus upės. Nakvynė viešbutyje.

4
4 diena

Pusryčiai. Išvyka į aukščiausiai visoje Slovakijoje įsikūrusį Aukštųjų Tatrų kalnų kurortą Štrbske Pleso (1350 m). Žygis pėsčiomis (~ 2,5 val.) iki Poprad ežero. Pagaidaujantiems - žygis kalnų takeliais prie vieno iš aukščiausių ir gražiausių Aukštųjų Tatrų krioklių Skok (25 m). Išvykimas iš Slovakijos. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5
5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje,
 • kelionė turistiniu autobusu,
 • kelionių vadovo – gido paslaugos,
 • dokumentų tvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota (prieš kelionę patiksliname).

Svarbi kelionės informacija!

 • Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.
 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Vykstant į užsienį rekomenduojama apsidrausti Medicininių išlaidų draudimu. Jį galite įsigyti KIVEDOJE.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
5 dienos 4 naktys

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?