Šiaurės Lenkijos įdomybės

Trukmė
2 dienos 1 naktis

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
2 dienos 1 naktis
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:
Lenkija, Gdanskas

Kelionės metu lankysime Štuthofo koncentracijos stovyklą, įdomų Šymbarko centrą, kur vaikščiosime name aukštyn kojomis, išgirsime įdomių pasakojimų apie kryžiuočius Malborko pilyje, bei pasivaikščiosime po Gdansko senamiestį.

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Populiari
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais keliaujame per kaimyninę Lenkiją. Atykstame į netoliese įsikūrusią gyvenvietę Šymbarką, esančią Kašubijos žemėse. Šymbarkas garsėja savo edukacijos centru, kuriame sukaupta galybės įdomiausių dalykų, atvežtų iš viso pasaulio, susijusių su Lenkiją. Čia pat atvežti namai iš Sibiro, Kanados, Turkijos, kuriuos projektavo ir statė lenkai; ilgiausia pasaulyje vientisa lenta, kurios ilgis siekia beveik 37 m. Didžiausias pasaulyje veikiantis fortepijonas (jo ilgis net 6 m). Karo laikų bunkeryje pamatysime ne tik, kaip žmonės slėpėsi ir gyveno jame, bet ir pajausime, ką reiškia būti užpultu priešų: skriejančios minos, sprogstančios bombos, lėktuvų ūžesys, šūvių triukšmas kelioms minutėms privers pasijausti kaip kare. Pasivaikščiojimą šiame centre vainikuos įdomiausias ir keisčiausias eksponatas – namas aukštyn kojomis, turintis savo simbolinę reikšmę. Pasivaikščiojimas šiame name ilgam palieka įspūdį. Atvykstame į Gdanską. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, 1633 m. pastatytas Neptūno fontanas, liudijantis uostamiesčio statusą, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Nakvynė viešbutyje.

2
2 diena

Pusryčiai. Vykstame į Malborką. Buvusioje kryžiuočių ordino sostinėje Malborke nusikelsime į viduramžius ir susipažinsime su viena didžiausių pilių Europoje. Būtent šioje pilyje prieš daugelį amžių buvo kalintas Lietuvos Didysis Kunigaikštis Kęstutis. Toliau keliaujame į Štuthofo koncentracijos stovyklą. Šioje vietoje 1939-1945 m. veikė viena iš griežčiausių nacistinių koncentracijos stovyklų. Sukrečianti ekspozicija – tai kalinių barakai, dujų kameros, krematoriumas, stebėjimo bokšteliai ir kt. Kupini įspūdžių keliaujame per Lenkiją. Vėlai naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
 • kelionė turistiniu autobusu;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • apžvalginės ekskursijos,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.
 • Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 80 PLN asmeniui (patikslinsime vėliau).

Svarbi kelionės informacija!

 • Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.
 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Vykstant į užsienį rekomenduojama apsidrausti Medicininių išlaidų draudimu. Jį galite įsigyti KIVEDOJE. Moksleiviams ir grupėms taikomos nuolaidos.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
2 dienos 1 naktis

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?