Aukso paieškos ir kalnų išdaigos Lenkijoje

Trukmė
3 dienos 2 naktys

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
3 dienos 2 naktys
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:

Kelionėje lankysime neįprastas Žemutinės Silezijos vietas, miуstus, vaikščiosime po požemius ir kalnų takais. Puiki išvyka pažinimui, poilsiui ir pramogoms!

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Labai anksti išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Atvykstame į Žemutinės Silezijos sostinę Vroclavą. Ekskursija po senamiestį: Katedros sala su Šv. Jono Krikštytojo katedra, Turgaus aikštė, barokinis Universiteto pastatas ir kitos miesto įžymybės. Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, pasigrožėsime senąja Rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių, eilėmis spalvingų namų bei originaliu fontanu. Pagal pageidavimus ir galimybes plauksime laivu Odros upe. Nakvynė viešbutyje.

2
2 diena

Pusryčiai. Vykstame į Stalo kalnų nacionalinį parką, vieną unikaliausių gamtos kampelių Lenkijoje. Čia pasivaikščiosime po Didžiųjų tarpeklių rezervatą - tai nuostabūs uolų labirintai ir tarpekliai, kvapą gniaužiančios panoramos. Aplankome ir neįprastą Kaukolių koplyčią (altorius ir visas koplyčios vidus dekoruotas žmonių kaulais ir kaukolėmis). Vėliau vykstame į Klodzko miestą. Ekskursija po Klodzką – miestą, vadinamą „mažąja Praha“, o taip pat su 1000 metų senumo istorija. Pasivaikščiojimas požeminiais miesto labirintais. Tuneliai forte turėjo dvi paskirtis: po įtvirtinimais esantys tuneliai buvo naudoti susisiekimui forte, o iškasti apie 500 m už įtvirtinimų – pasiekti ir sunaikinti priešų artileriją. Čia taip pat pasigrožėsime niūrius istorinius amžius menančiu milžinišku gynybiniu Klodzko tvirtovės pastatu. Nakvynė viešbutyje.

3
3 diena

Pusryčiai. Po pusryčių vykstame į Zloty Stok – buvusias aukso kasyklas. Čia Jūsų laukia nuotaikingas pasakojimas apie auksakasius ir aukso gavybą senovėje. Pageidaujantieji galės patys išsiplauti aukso, palaipioti alpinistine siena ar išbandyti kitas atrakcijas. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Vėlai naktį grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 2 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
 • kelionė turistiniu autobusu;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • apžvalginės ekskursijos,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.
 • Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 100 PLN asmeniui (patikslinsime vėliau).

Svarbi kelionės informacija!

 • Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.
 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Vykstant į užsienį rekomenduojama apsidrausti Medicininių išlaidų draudimu. Jį galite įsigyti KIVEDOJE. Moksleiviams ir grupėms taikomos nuolaidos.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
3 dienos 2 naktys

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?