Kelionė į Prancūziją. Romantiškas Paryžius ir pramogos Disneilende

Trukmė
6 dienos 5 naktys

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
6 dienos 5 naktys
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:
Vokietija, Prancūzija, Paryžius

Kelionės metu susipažinsime su romantiškuoju Paryžiumi, aplankysime Vokietijos miestą Niurnbergą ir Olandijos miestą - Briuselį, o taip pat mūsų laukia visa diena pramogų ir linksmybių Disneilende.

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Populiari
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Išvykstame iš Vilniaus labai anksti. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Kad kelionė neprailgtų, kelionės vadovas supažindins su Lenkijos istorija, kultūra ir kitomis įdomybėmis. Nakvynė viešbutyje Prahos apylinkėse.

2
2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Pakeliui užsukame į Niurnbergą. Niurnbergas – tai antras pagal dydį miestas Bavarijos žemėje pietų Vokietijoje. Įvažiavus į miestą, praėjus gynybinės sienos, juosiančios senamiestį, vartus patenkame tarsi į amatininkų kiemelį. Tai lyg muziejus po atviru dangumi, kuriame galima pasigrožėti viduramžių architektūra. Pažintis su senamiesčiu ir pagrindiniais ekskursiniais objektais: Rotušė, Katedra, Šv. Lorenco ir Šv. Zebaldo bažnyčios, Diurerio namas-muziejus, amatininkų kvartalas (iki 1,5-2 val.). Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

3
3 diena

Pusryčiai. Vykstame į Paryžiaus Disneilendą – populiariausią Europoje pramogų kurortą. Tik įėję į Disneilendo parką pateksite į Pagrindinę gatvę, kuri perkelia lankytojus 100 metų atgal. Čia važinėja arklių traukiami tramvajai, gausu mažų parduotuvėlių ir ledainių, o gatvės gale puikuojasi įspūdinga Miegančiosios gražuolės pilis, nuo kurios prasideda Fantazijų šalis. Šioje šalyje sutiksite daugybę Disnėjaus herojų, suksitės „arbatos puodeliuose“, paskraidysite su Piteriu Penu ir drambliuku Dambiu, paklaidžiosite Alisos labirinte, keliausite kartu su Pinokiu ir susitiksite su pabaisa, gyvenančia po Miegančiosios gražuolės pilimi ir t.t. Nakvynė viešbutyje.

4
4 diena

Pusryčiai. Keliaujame į Paryžių. Paryžius – tai mados sostinė, meilės miestas bei literatų rojus. Apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis: Triumfo arka, Eliziejaus laukai, Invalidų rūmai, Luvras, Eifelio bokštas. Apžiūrime Notr-Dam katedrą, pravažiuojame gražiausiu Paryžiaus tiltu – Aleksandro III, lankome Kvepalų muziejų.  Laisvas laikas. Vakare – plaukimas laivu Senos upe, besigėrint nuostabia naktinio Paryžiaus panorama. Nakvynė viešbutyje.

5
5 diena

Pusryčiai. Atvykstame į Briuselį. Tai miestas, kuriame susitinka flamandų ir prancūzų kultūros, kuris stebina didžiuliais parkais ir moderniais dangoraižiais. Čia taip pat užmezgami ir plėtojami svarbūs verslo sandoriai, sprendžiami pasaulio politikos įvykiai. Trumpa pažintis su romantišku, žaviu ir svajingu senamiesčiu (iki 1,5-2 val.). Nakvynė viešbutyje.

6
6 diena

Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Grįžimas į Lietuvą naktį.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 5 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje,
  • kelionė turistiniu autobusu,
  • kelionių vadovo – gido paslaugos,
  • dokumentų tvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota (prieš kelionę patiksliname).

Svarbi kelionės informacija!

  • Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.
  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 

Papildomas aprašymas

  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Vykstant į užsienį rekomenduojama apsidrausti Medicininių išlaidų draudimu. Jį galite įsigyti KIVEDOJE.
  • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
6 dienos 5 naktys

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?