Kelionė į Lenkiją. Nuostabiausi Palenkės rūmai, parkai ir šventovės

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvamas Kelionė autobusu pagal užklausą pedagogams
Aplankomos vietos:
Lenkija, Balstogė, Augustavas, Palenkė

Palenkės vaivadija yra neatrastas lobis Lenkijoje, kurį esame pasiryžę jums parodyti. Unikalus pasaulyje Augustavo kanalas ir pasiplaukiojimas laiveliais, Tykocino pilis ir LDK valdovo Žigimanto Augusto paslaptys joje, Branickių rūmai Balstogėje ir vieni gražiausių miesto laikrodžių visoje Lenkijoje. Neįtikėtino grožio architektūra ir turtinga istorija laukia jūsų Palenkėje.

Jūsų patogumui:

Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Kelionė į Lenkiją. Gražiausi Palenkės rūmai, parkai ir šventovės

Išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais keliaujame per Lietuvą ir kaimyninę Lenkiją. Atvykstame į Augustavą, kurortinį miestą, įsikūrusį tarp 3 ežerų, dar vadinamą „Šiaurės Venecija“. Iš Augustavo plauksime garsiaisiais kanalais. Laive galėsime gražiais vaizdais pasigėrėti. Atplaukiame į popiežiaus Jono Pauliaus II mėgtą vietą - Studeną. Čia Jis su draugais lankėsi jaunas būdamas, čia Jis gyvenimo saulėlydyje išlipo į krantą, 1999 m. birželio 9 d. laivu atplaukęs į Studeną iš Augustavo. Popiežiui pastatytas paminklas. Studenoje yra stebuklingas akis gydantis šaltinis (galima pasiimti indą vandeniui ir pasisemti stebuklingo vandens), koplyčia, originaliai dekoruota bažnyčia, ošia Vytauto ąžuolas. Keliaujame į  Tykocino miestą. Tai mažas miestelis su didele istorija. Pamatysime prabangią Tykocino pilį, kurioje iš visų kampų brangenybės tviska, miesto sinagogą, kurioje yra žydų muziejus, bei Švč. Trejybės bažnyčią, kurios dėka Tykocinas vadinamas „Lenkijos baroko perlu“. Vėliau vykstame į didžiausią šiaurės rytų Lenkijos miestą – Balstogę. Šis miestas žavi turistus savo amžių istorija ir didinga architektūra. Matysime restauruotus Branickių rūmus - gražus vėlyvojo baroko stiliaus statinys, kuris išsaugojo architektūros prabangą ir vidaus interjero grožį. Išgirsime įdomių istorijų apie Branickių giminę, esperanto kalbos autorių L. Zamenhofą, gražuolę Elžbietą Branicką. Galėsime pasivaikščioti po prancūzišką parką, vadinamą „Palenkės Versaliu“. Pačiame Balstogės centre yra Kosciuškos aikštė, kurios centre stovi baroko stiliaus miesto rotušė. Joje yra įkurtas muziejus. Apžvelgus aikštę galima pamatyti daug gražių pastatų, kurie sukuria vieningą architektūrinį kompleksą. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Turistinės klasės autobusas;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Apžvalginės ekskusijos;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.
 • Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 55 PLN (vėliau patikslinsime).

Svarbi kelionės informacija!

 • Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.
 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir lankomų objektų eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Vykstant į užsienį rekomenduojama apsidrausti Medicininių išlaidų draudimu. Jį galite įsigyti KIVEDOJE.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?