Kalvotoji Žemaitija + žemaitiškų patiekalų degustacija

Trukmė
2 dienos 1 naktis

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
2 dienos 1 naktis
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvams Lietuvoje
Aplankomos vietos:
Žemaitija, Telšiai, Lietuva

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Žemaitiškų patiekalų degustacija
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Išvykimas iš Vilniaus. Lankysime senovinį Angelų malūno muziejų. Pasivaikščiosime po 3 malūno aukštus. Pereisime keturių stichijų labirintą bei aplankysime stebuklingą ąžuolą. Vaišinsimės arbata iš žolelių. Toliau vyksime link Telšių. Ekskursija su žemaitiškai kalbančiu gidu po senamiestį. Susipažinsime su Žemaitijos sostine. Pasivaikščiosime po senamiestį, aplankysime ir garsiąją Telšių katedrą, kuri didžiuojasi vieninteliu Lietuvoje dviaukščiu altoriumi. Susipažinsime su žemaičių kulinariniu paveldu, kaip jie gamini ir kitas paslaptis, bei žinoma juos ragausime. Toliau vyksime link Platelių, kur pradėsite pažintį su Žemaitijos nacionaliniu parku. Plateliai – vienas gražiausių ir garsiausią praeitį turinčių Žemaitijos miestelių, įsikūrę vakarinėje Platelių ežero pakrantėje. Plateliai įdomūs savo planine struktūra su Žemaitijos miesteliams būdinga centrine aikšte, architektūrinėmis vertybėmis bei Platelių dvaro sodyba. Šiaurės rytiniame miestelio pakraštyje yra Platelių ežero apžvalgos aikštelė, nuo kurios visu grožiu atsiveria Plateliai. Nakvynė.

2
2 diena

Keliausime į požeminę raketų bazę Plokštinės miške. Muziejus įkurtas buvusioje sovietinės armijos raketų paleidimo bazėje (pirmoji Sovietų Sąjungoje). Ši ekskursija supažindins su sovietinės armijos atributika, raketų paleidimo štabu, pateksime į 27 m gylio raketų šachtą. Toliau apsilankymas Rietave kur daugiau nei prieš 120 metų įsižiebė pirmoji elektros lemputė Lietuvoje, įvestas pirmasis telefonas, miestelio centrą puošia viena iš gražiausių Žemaitijoje bažnyčia. Rietavo dvaro komplekse įsikūrusiame muziejuje daug įdomių eksponatų. Freskų salėje „gyva“ Oginskių karta, įamžinti žymiausi Rietavo švietėjai. Rietavas dažnai pavadinamas Oginskių miestu. Pasivaikščiosime Lopaičių pažintiniu taku. Keliaudami taku, atsigaivinsime devynių šaltinių, sutekančių į Aitros upę, vandeniu, pasigrožėsite upės suformuotu slėniu. Užsuksime į pirmąją Žemaitijos sostinę – Tverus, pasivaikščiosime po miestelį su vietiniu gidu. Vakare grįžimas į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Patogus autobusas; 
 • gidas – kelionės vadovas kelionės metu;
 • apžvalginės ekskursijos;
 • nakvynė.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lankomų objektų bilietai, vietiniai gidai, edukacijos, degustacijos, pietūs ir t.t.
 • Kainos suderinamos prieš kelionę

Svarbi kelionės informacija!

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
2 dienos 1 naktis

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?