Žiemiška Zanavykų krašto mozaika + kūčiukų kepimas

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvamas Kelionė autobusu pagal užklausą pedagogams Kalėdinės
Aplankomos vietos:
Zyplių dvaras, Gelgaudiškio dvaras, Sudargo piliakalniai, Zanavykų muziejus, Lietuva
  • Turistinės klasės autobusas
  • Kelionės vadovas
  • Kelionės maršrutas ir organizavimas

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Kūčiukų kepimas
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė
Sudargas - Zypliai - Gelgaudiškis
 
Vykstame į žiemišką Zanavykų kraštą  kojas pramankštinti, akis paganyti, na ir aišku kalėdinės nuotaikos parsivežti.
Ekskursiją pradėsime nuo aukščiausios Zanavykų krašto vietos - Sudargo piliakalnių, užkopus ant jų atsivers nuostabiausias gamtos paveikslas – Nemuno juostos žydrynė. Viename visai neseniai atidengta skulptūra, skirta įamžinti rašytoją Jerome’ą Davidą Salingerį ir jo garsųjį romaną „Rugiuose prie bedugnės“.  Vykstame į Zyplių dvaro sodybą, čia naujai įrengtame Amatininkų name dalyvausime kalėdinio laikotarpio edukacijoje "Kūčiukų kepimas", kurios metu dalyviai susipažins su interaktyviomis duonos kepimo ekspozicijomis, (vienintelės tokios ekspozicijos Sūduvos regione), kūčių valgių tradicijomis, išvys autentišką, muziejaus saugomą plotkelių kepimo įrenginį. Sužinos kūčiukų kepimo tradicijos atsiradimą, ir patys, tikroje krosnyje, galės išsikepti saldžių kūčiukų. O kur dar senoviniai burtai ir žaidimai su kūčiukais... Įspūdingo parko apsuptyje įsikūręs Zyplių dvaro ansamblis kviečia iš arti pažinti Lietuvos istorinį paveldą. Anas dienas, kuomet per Zyplius dardėdavo karietos, o skrybėlė buvo neatsiejama kasdienėje aprangoje, kaip ir medžių paunksmėse keltos puotos, šiandien lankytojams primena ne tik gražuolis parkas, bet ir naujam gyvenimui prikelti dvaro mūrai. Ekskursiją tęsime jaukiame, ypatingą aurą dvaro menėse išsaugojusiame  Gelgaudiškio dvare. Mus pasitiks dvaro ponia, kuri supažindins su dvaro istorija, unikalia rūmų puošyba, ekskursijos metu turėsime galimybę pasimokyti nuotaikingų dvaro šokių.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lankomi objektai (kaina patikslinama prieš kelionę)
  • Pietūs (kaina suderinama prieš kelionę)

Svarbi kelionės informacija!

  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?