Smagiai saldi kelionė: nuo Šiaulių iki Tytuvėnų

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvamas Kelionė autobusu pagal užklausą pedagogams Kalėdinės
Aplankomos vietos:

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
šokolado degustacija
naktinė ekskursija
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Vykstant į Šiaulius, iš tolo sveikinasi bažnyčios bokštai. Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedra nuolat buvo siaubiama karų, gaisrų, vėtrų, bet kiekvienąkart atstačius ji likdavo beveik tokia pat, kokia buvo pastatyta XVII a. pradžioje. Ant sienos pamatysime saulės laikrodį. Toliau Saulės laikrodžio aikštę, kurioje beveik keturių metrų aukščio dažnai „Auksiniu berniuku" vadinama skulptūrą, tai aukščiausias saulės laikrodis Lietuvoje. Matysime fontaną „Saulės diskai" , jam vardą rinko ne tik Šiaulių miesto visuomenė, bet ir užsienyje gyvenantys lietuviai. Būtinai sustosime prie miestiečių pasimatymų vietos - Gaidžio. Jis ne tik sveikinasi su praeiviais, bet kartais užgieda: „Tu ateik į pasimatymą“. Pamatysime didžiausią gyvūno skulptūrą Lietuvoje – „Geležinę lapę“. Toliau saldžiausią šios kelionės dalis - Šiaulių šokolado fabrikas „Rūta“. Trumpam tapsime tikrais šokolado gamybos meistrais, pamatysite, kaip temperuojamas šokoladas ir gaminami rankų darbo saldainiai. Po kelių minučių patys imsite skirtingų rūšių šokoladą, įvairius ingredientus ir gaminsite savo šokoladinius skanumynus. Pabaigoje savo šokoladinius gaminius galėsite susidėti į paruoštas dėžutes ir parsivežti lauktuvių! Vykstame į ramybės oazę - Palendrių Šv. Benedikto vienuolyną Kelmės rajone. Plačių pievų ir miškų apsuptuose Palendriuose – tyla, žaliuojantis puoselėjamas sodas ir interjeru laivą primenanti bažnyčia. Tylos skraistę čia gali praskleisti nebent iš bažnyčios atsklindantys grigališkųjų choralų garsai ar amerikiečio vienuolio Dovydo skardus juokas. Šalyje dar menkai pažįstama bendruomenė kviečia pas ją apsilankyti visus norinčius, vykstame ir mes. Kelionės pabaigai – siaubingai įdomi naktinė ekskursija Tytuvėnų vienuolyne. Netikėtai suskamba varpai. Nakties tyloje jų garsai aidi ypač melodingai. Klausomės jų apsalusiomis širdimis, tarsi skaičiuodami dūžius, o virš galvų plyti juodas nakties dangus su mirkčiojančiomis žvaigždėmis… 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lankomi objektai (kaina patikslinama prieš kelionę)
  • Pietūs (kaina suderinama prieš kelionę)

Svarbi kelionės informacija!

  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?