Panevėžys su kalėdiniu prieskoniu

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvamas Kelionė autobusu pagal užklausą pedagogams Kalėdinės
Aplankomos vietos:
Panevėžys, Lietuva

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
degustacinė programa
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė
Šventėm artėjant norisi kažko įdomaus ir neįprasto, tokia ir bus šį kelionė į Panevėžį. Susipažinsime su legendinio režisieriaus Juozo Miltinio autentiška namų erdve, kurioje saugoma unikali dokumentinė ir istorinė medžiaga. Centre veikia moderni J.Miltinio gyvenimą ir kūrybą atspindinti ekspozicija, sukurianti teatro aplinkos įspūdį. Toliau degustacinė programa „Įkvėpti Miltinio“. Programą deriname su pietumis. Šios programos metu sužinosite apie garsaus režisieriaus santykį su kulinarija, ragausite patiekalų, kurie ruošiami pagal J. Miltinio receptus (karštasis patiekalas, desertas, kava). Apie didžiąją meilę teatrui, kultūrai ir sau pažvelgsime per J.Miltinio gyvenimą. Ryški ir sudėtinga asmenybė. Dievas ar šetonas? Maestro gyvenimo vingiai, pomėgiai, santykis su gastronomija, prancūziška kultūra ir etiketu. Išgirsite apie jo susikurtą asmeninį pasaulį, išskirtines puotas, ir apie jas sklandančias legendas. Programoje mini etiketo pamokėlė, vaišės pagal režisieriaus užrašytas receptūras, burnoje tirpstančiu prancūzišku ,, Napaleonu”.  Maistas jam buvo jo vidinės laisvės simbolis. Netikėta erdvė – netikėtas potyris. Porcelianas – “baltasis auksas” iš Kinijos, už kurio gamybos paslapčių išdavimą grėsė mirties bausmė, nepaisant to-šiuo metu paplitęs visame pasaulyje. Susipažinsime su trapaus porceliano pasauliu, ekspozicijoje daugiau kaip tūkstantis vienetinių porceliano meno dirbinių, liksite nustebę ir sužavėti. O kad švenčių laukimas  būtų dar smagesnis, užsuksime į „Kalėdinių žaisliukų muziejų“, kur eksponuojama 3000 įvairių žaisliukų, girliandų ir kitokių eksponatų. Muziejaus ekspozicijoje - lietuviški, vokiški, ukrainietiški ir rusiški eglutės žaisliukai ir Kalėdų šventės atributika. Seniausi žaisliukai vatiniai, jie pagaminti 1930 metais, kiti žaisliukai datuojami maždaug iki 1980 metų. Eglutės žaisliukų tematika labai plati: pasakos ir jų herojai, gamta, gyvūnija, šventės simbolika. Muziejuje vykdomos edukacinės programos: „Kalėdų atvirukai“, „Šiaudiniai eglutės žaisliukai“, „Kalėdiniai meduoliai“, gal norėsite sudalyvauti? 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Turistinės klasės autobusas
  • Kelionės vadovas
  • Kelionės maršrutas ir organizavimas

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lankomi objektai (kaina patikslinama prieš kelionę)
  • Pietūs (kaina suderinama prieš kelionę)

Svarbi kelionės informacija!

  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?