Pasiūlymo užklausa
Išplėsti paiešką

Nuostabi kelionė į Rumuniją 9d.

sukurta: 2020 06 03
Pažintinė autobusu
Nuo 381 €
3 dienų poilsis prie jūros

Nuostabi patirtis garantuota šioje kelionėje į Bulgariją. Ne tik susipažinsime su garsiąja Vlado Drakulos šalimi, tačiau taip pat pamatysime civilizacijos nepaliesta gamta, nuostabia architektūra, bet taip pat turėsime galimybę pailsėti prie Juodosios jūros!

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykimas į vieną  garsiausių Rumunijos regionų Transilvaniją – kraštą, apipintą legendomis ir padavimais. Transilvanija – Rumunijos Karpatų širdis. Čia dunkso aukščiausios šalies viršukalnės, iš kurių išteka ilgiausios Rumunijos upės. Regionas garsėja dakų kultūros palikimu, pilimis, bažnyčiomis – tvirtovėmis, viduramžių miestais, kalnų kurortais ir kerinčia gamta. Lankome Turdos druskų kasyklas, veikiančias nuo Romos imperijos laikų. Įspūdingų pojūčių lankytojams suteikia kontrastas tarp senų gavybos mechanizmų ar medinių laiptų kuriamos atmosferos ir naujos modernios infrastruktūros, taip pat įspūdingo dydžio požeminės galerijos. Druskų kasyklos sužavi savo dydžiu (13 aukštų), bei erdve. Akį traukia kasyklų sienų raižiniai. Pageidaujantys gali pasiirstyti čia tyvuliuojančiame ežerėlyje arba pakili po žeme įrengtu apžvalgos ratu. Iš Turdos kelionę tęsiame link Sibiu. Trumpas sustojimas Alba Julijoje. Apžiūrime miestelio senąjį centrą, miesto katalikų katedrą (daugelio  Transilvanijos aukštuomenės narių ir dvasininkų laidojimo panteoną), ortodoksų katedrą, kuri pastatyta 1922m. kaip pagrindinė susirinkimo vieta karūnuojant Rumunijos karalių Ferdinandą ir karalienę Mariją. Išvykimas į Sibiu.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Pažintis su vienu romantiškiausių šalies miestų ir svarbiausių kultūrinių centrų Rumunijoje - Sibiu. Lankome kadaise Vokietijos pirklių, vadinamųjų Transilvanijos saksonų, lėšomis pastatytą įspūdingą senamiestį. Senąjį miestą sudaro Aukštutinis ir Žemutinis miestai su galingais įtvirtinimais. Apžiūrime Didžiąją aikštę, *Patarėjų bokštą, iš kurio viršutinio aukšto angų galima gėrėtis miesto vaizdais, Melagių tiltą, evangelikų bažnyčią su įspūdingu varpinės bokštu. Esant galimybei, aplankome *Brukentalio rūmų muziejų, kuriame sukauptos neįkainojamos dailės, skulptūros, sidabro dirbinių ir keramikos kolekcijos. Neatsitiktinai Brukentalio rūmai meno pasaulyje vadinami transilvaniškuoju Luvru. Išvykimas iš Sibiu. Kelionė per Rumuniją, besigrožint nuostabiu šalies kraštovaizdžiu. Vakare atvykimas į Juodosios jūros kurortą. Nakvynė viešbutyje.

4-6 dienos. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ekskursijos už papildomą mokestį :

Dienos išvyka ** „Dunojaus delta – gyvos gamtos karalystė“.

Ryte išvyksite į Tulcos uostą – miestą vadinamą „deltos vartais“. Rumunijos rytuose į Juodąją jūrą įtekėdamas Dunojus suformuoja trečiąją didžiausią Europoje deltą. Ji įtraukta į UNESCO gamtos paveldo objektų sąrašą. Tai tikrų tikriausia užžėlusių kanalų raizgalynė, juos vieną nuo kito skiria dumblingos seklumos ir miškais apaugusios salelės. Pastarųjų krantuose sūpuojasi laiveliai ir valtys, tarp medžių šmėžuoja sodų apsupti namukai, žvejai užmetę meškeres laukia  laimikio ir moja laivui priartėjus. Plaukiant kanalais (apie 4val.)  akį trauks ant bangelių besisupančios baltosios vandens lelijos, krantuose savo žaliuojančias kasas į vandenį įmerkę žilvičiai, tarp nendrių vaikštinėjančios ilgakojės gervės. Galbūt pavyks pamatyti plasnojančius būrius baltųjų pelikanų, salose šakas nutūpusius mažuosius kormoranus, ibius, juoduosius garnius... Plaukimo metu jus lydės gidas, kuris papasakos apie šią gamtos oazę. Turėsite galimybę paragauti vietinių patiekalų, rumuniško vyno.

Išvyka į **Murfatlar vyno ūkį, vynų degustacija ir pažintis su Konstanca .

Netoli Konstancos miesto esantis „Murfatlar“ vynuogynas yra vienas žinomiausių visoje šalyje, kuris užima  3000 hektarų. Šios išvykos metu pasivaikščiosite po vynuogyną, susipažinsite su auginamų vynuogių veislėmis, apžiūrėsite vyno rūsius, nedidelį muziejus. Vynuogynų supamoje vyninėje degustuosite pačius geriausius Rumuniškus vynus. Vaikai bus vaišinami sultys. Toliau - pažintis su Konstancos kurortu. Tai  penktas pagal dydį Rumunijos miestas, garsėjantis savo antikine didybe ir tai menančiais objektais: pajūrio krantinė su senų laivų modeliais, Šv. Petro ir Povilo cerkvė, didingosios karalystės laikus menantis Senasis kazino, garsiojo poeto Ovidijaus aikštė, Karolio I-ojo mečetė, kurios minaretas kyla į 50 m aukštį. Nakvynės viešbutyje kurorte.

8 diena. Pusryčiai. Išvykimas iš pajūrio kurorto. Kelionė į Rumunijos sostinę Bukareštą. Pažintis su vienu didžiausių Pietryčių Europos miestų. Ekskursija autobusu: Triumfo arka, skirta kariams, žuvusiems už Rumunijos nepriklausomybę, Pergalės aikštė, įspūdingo dydžio Parlamento rūmai – vienas ekstravagantiškiausių ir brangiausių statinių žmonijos istorijoje, „Atheneum“ – Bukarešto koncertų salė, Stavropolio bažnyčia . Kelionė į  Transilvanija. Vykstame į Brašovą – miestą, kurį senos dakų gyvenvietės vietoje 1211m. įkūrė kryžiuočiai. Tai vienas žavingiausių Rumunijos miestų, savo senosios architektūros dėka išsaugojusių viduramžių dvasią, ne kartą tapęs istorinių kino filmų filmavimo aikštele. Apžiūrime įspūdingas Brašovo gynybines sienas, lankome senąją miesto rotušę, pasivaikštome po rotušės aikštę su spalvingais istoriniais pastatais, apžiūrime Juodąją bažnyčią, kurios bokšte įkeltas septynias tonas sveriantis varpas. Esant galimybei, *pasikėlimas funikulieriumi į Timpa kalno viršūnę, iš kur atsiveria įspūdinga miesto panorama. Vingiuotais kalnų keliais keliaujame į Brano pilį, pastatytą 1382m. kad apsaugotų Brano perėją nuo turkų antpuolių. Brano pilis yra puikus gotikinės architektūros pavyzdys Transilvanijoje. Siauri spiraliniai laiptai veda per šešiasdešimt dekoruotų kambarių, kurių dauguma sujungti požeminiais pasažais. Kambariuose eksponuojamos XIV-XIX a. baldų, ginklų ir šarvų kolekcijos. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Keliaujame per Transilvaniją. Atvykimas  į Sigišoarą, miestą - tvirtovę ant Trnavos upės kranto. Tai vienas seniausių viduramžių miestų Europoje, įtrauktų į UNESCO paveldo sąrašą. „Transilvanijos perlas“ – taip šį saksų XII-XVII a. pastatytą miestą vadina rumunai. Čia gimė ir vaikystę praleido būsimasis Valachijos valdovas Vladas Tepeša, žinomas Drakulos vardu. Aplankome vienintelę viduramžių tvirtovę, kurioje gyvenama ir dabar. Senamiestyje apžiūrime miesto simbolį – Laikrodžio bokštą, pasivaikštome siauromis senamiesčio gatvelėmis. Aplankome ant Mokyklos kalvos esančią *Liuteronų bažnyčią, į kurią veda 175 pakopų dengti laiptai, joje saugomi vertingi XV a. paveikslai. Kelionė per Rumuniją, Vengriją. Atvykimas į nakvynės vietą.  Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Turistinės klasės viešbutis

2020-06-03 - 08-31

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Kaina nuo 381€
Domėtis pasiūlymu

Į kelionę įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (iš jų 4 nakvynės – kurorte prie Juodosios jūros),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionę neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu, kurorto mokestis (suaugusiems – 6 EUR, vaikams iki 12 metų – nemokamai).
 • Priemoka už vienvietį kambarį ~120 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~100 EUR.  
 • Dienos išvyka „Dunojaus delta – gyvos gamtos karalystė“ ~ 50 EUR/asm (su pietumis);
 • Išvyka į Murfatlar vyno ūkį , vynų degustacija ir pažintis su Kostanca  ~30 EUR/asm.
 • **PAPILDOMOS MOKAMOS EKSKURSIJOS, organizuojamos susidarius ne mažesnei kaip 15 turistų grupei.

 

Papildoma informacija:

 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

Kitos kelionių idėjos

Išparduota
Pažintinė autobusu
Nuo 251 €
Kelionė autobusu + nakvynės viešbučiuose

Atsiprašome, bet pageidaujamos kelionės daugiau pasiūlyti nebegalime. 
Prašome susisiekti su KIVEDOS Kelionių organizatoriaus vadybininkais numeriais +370 (5) 272 48 05 arba +370 (5) 262 10 20 ir tikrai atrasime ką pasiūlyti.

Išparduota
Pažintinė autobusu
Nuo 169 €
Autobusas+nakvynės viešbutyje

Atsiprašome, bet pageidaujamos kelionės daugiau pasiūlyti nebegalime. 
Prašome susisiekti su KIVEDOS Kelionių organizatoriaus vadybininkais numeriais +370 (5) 272 48 05 arba +370 (5) 262 10 20 ir tikrai atrasime ką pasiūlyti.

Kelionės lėktuvu

Turite klausimų Susisiekite telefonu: +370 (5) 2724805

Padėsime užsisakyti
Susisiekite el paštu: info@kiveda.lt
Įveskite atpažinimo kodą ir spauskite "PATEIKTI UŽKLAUSĄ"