Vokietijos sostinė Berlynas ir kitos pramogos

Trukmė
4 dienos 3 naktys

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
4 dienos 3 naktys
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:
Vokietija, Berlynas

Kelionėje lankysime Vokietijos sostinę ir vieną populiariausių miestų savaitgalio atostogoms - Berlyną bei pramogausime Heidės atrakcionų parke.

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Populiari
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Iš Lietuvos išvykstame anksti ryte. Su trumpais sustojimais vykstame per Lenkiją. Kad kelionė neprailgtų kelionės vadovas supažindins su Lenkijos istorija, kraštovaizdžiu ir gyvenimo tradicijomis. Pakeliui trumpam stabtelime Poznanėje. Apžiūrime Tumski salą, kurioje pastatyta pirmoji katedra Lenkijoje – Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika. Ekskursija Poznanės senamiestyje. Pamatysime miesto simbolį – Poznanės ožiukus, puošiančius renesanso stiliaus rotušės pastatą. Pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis. Atvykimas į viešbutį Lenkijos ir Vokietijos pasienio apylinkėse.

2
2 diena

Pusryčiai. Vykstame į Berlyną. Pažintis su Vokietijos sostine – Aleksandro aikštė, Televizijos bokštas, įžymioji Unter den Linden gatvė, Katedra, Opera, Humboltų universitetas, Brandenburgo vartai, Vyriausybinis kvartalas, Laisvės kolona, Berlyno siena. Aplankysime zoologijos sodą, kuriame gyvena apie 1500 rūšių gyvūnų, o taip pat jam priklausantį muziejų – akvariumą, kuriame eksponuojamos ne tik įvairiausios žuvys, bet ir ropliai bei vabzdžiai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3
3 diena

Pusryčiai. Keliaujame į Heidės parką. Haidės parkas - didžiausias ir populiariausias Šiaurės Vokietijos nuotykių, pramogų ir gerų emocijų parkas. Čia kiekvienas iš daugiau kaip 50 atrakcionų išsirinks sau labiausiai patinkančią atrakciją. Kelionės traukinukais, bobslėjaus rogėmis, valtimis ir plaustais nepalinks abejingų. Norintys ramesnių pramogų galės grožėtis delfinų pasirodymu, žiūrėti elektroninių paukščių teatrą ar pasivaikščioti po jaukias parduotuvėles. Drąsiausiųjų lauks "Limitas", "Milžinas" (120 km/val. greičiu nuo 60 m aukščio kalnelių). O kur dar beprotiškiausias “Dykumų ralis”, kur jau starto metu pasiekiamas 102 km/val. greitis! Ir begalės kitų pramogų. Išsidūkę ir maloniai pavargę pavakary mūsų kelias pasuka atgal link namų. Nakvynė viešbutyje Lenkijos ir Vokietijos pasienio apylinkėse.

4
4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Grįžimas į Lietuvą vėlai vakare.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
 • kelionė turistiniu autobusu;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • apžvalginės ekskursijos,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota (patikslinsime vėliau).

Svarbi kelionės informacija!

 • Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.
 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Vykstant į užsienį rekomenduojama apsidrausti Medicininių išlaidų draudimu. Jį galite įsigyti KIVEDOJE. Moksleiviams ir grupėms taikomos nuolaidos.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
4 dienos 3 naktys

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?