Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Pažintis su Lyda ir krištolo žavesys

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Lyda - stiklo ir krištolo fabrikas „NEMAN“ - Žaludkas

Šalis

Baltarusija
Lyda, Žaludkas

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Kolektyvams

Trukmė

1 d./ 0 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionės metu susipažinsime su bendra Lietuvos – Baltarusijos praeitimi. Keliaujame į Lydą. Kur apžiūrėsime XIV a. Gedimino statytą pilį. Šalia pilies - Šv. Kryžiaus Išaukštinimo bažnyčia bei paminklas Pranciškui Skorinai, pirmosios spausdintos knygos LDK leidėjui. Toliau važiuosime į vieną iš garsiausių Baltarusijoje stiklo ir krištolo fabriką „NEMAN“, kur susipažinsime su stiklo gamyba. Gamyklos krištolas - vienas geriausių Europoje. Pirmiausia taip yra dėl jo cheminės sudėties. Krištolas nuo įprastinio stiklo skiriasi tuo, kad jame yra didelis kiekis metalų oksidų, suteikiančių jam nepakartojamą skambesį ir skaidrumą. Dar vienas išskirtinis gamyklos krištolo bruožas – raižiniai. Įmonė turi ilgametę tokios produkcijos gamybos patirtį, senas tradicijas. Po ekskursijos turėsime galimybę įsigyti krištolo dirbinių. Žaludkas pasitinka mus Franckevičių bei Tyzenhauzų giminių istorija. Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje ilsisi net kelios Tyzenhauzų kartos. Čia matysime ir Sviatopolkų-Četvertinskių dvarą. Kupini įspūdžių vėlai atvykstame į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota

kelionė autobusu,

ekskurisnė programa,

kelionių vadovo - gido paslaugos,

dokumentų tvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

Viza: Visiems asmenims būtina viza. Vizos įforminimui būtinas pasas originalas, 1 nuotrauka. Vizos ir draudimo kaina: 25 € asm.. Dokumentai pateikiami ne vėliau kaip 14 dienų prieš išvykimą į kelionę.

Norint gauti vizą, būtina ši informacija: vardas, pavardė (ištekėjusioms moterims ir mergautinė pavardė), sutuoktinio (-ės) vardas, pavardė, gimimo data (jei vykstantysis gyvena santuokoje; jei ne - būtina nurodyti statusą (išsiskyręs, našlys), vykstančiojo telefonas, adresas, darbovietė (pavadinimas, adresas, pareigos), gimtasis miestas (pvz. LR, Vilnius). Duomenis prašau pranešti el. paštu: travel@kiveda.lt.

Lankomi objektai: Už įėjimą į muziejus ar lankomus objektus mokama vietoje. Ekskursinei programai turėti apie 25 BYR (apie 13 € asm.).

Pastabos

Asmens dokumentai: Pasas, viza. Jaunimui iki 16 m. būtina pateikti gimimo liudijimą.

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: vilnius@kiveda.lt