Vilniaus miestas ir jo žavioji architektūra (3 SKIRTINGOS EKSKURSIJOS)

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Moksleiviams
Aplankomos vietos:
Vilnius

Ekskursijos tikslas suteikti moksleiviams galimybę  pamatyti, pažinti ir suprasti architektūrinių stilių įvairovę Vilniuje. Vilniaus miestas yra puikus pavyzdys norint suvokti architektūrinius skirtumus tarp stilių bei pakankamai įsigilinti į gotikos, renesanso, baroko ir kitus architektūrinius stilius.  Medžiaga yra pateikiama paprastai, vaizdžiai ir suprantamai, tiek kiek reikalauja valstybinio istorijos brandos egzamino programa.

Jūsų patogumui:

Moksleiviams ir vaikams
Gyvoji architektūros pamoka
Edukacija moksleiviams
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Pirmoji ekskursija

VILNIAUS GOTIKA. Ekskursijos metu susipažinsime  su konkrečiu senuoju viduramžiniu stiliumi – Gotika. Pasivaikščiosime ir pažvelgsime į Šv. Onos, Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų ir kitus Vilniaus gotikos architektūrinius  šedevrus. Ekskursijos metu moksleiviams bus skiriamos edukacinės užduotys ir užsiėmimai. Rekomenduojame 12  klasės moksleiviams.

2
Antroji ekskursija

VILNIAUS RENESANSAS IR BAROKAS. Šios ekskursijos metu turėsime galimybę susipažinti su dviem architektūriniais stiliais, kurie Vilnių pavertė vienu gražiausių miestų Vidurio ir Rytų Europoje. Vaikščiodami po Vilnių susipažinsime su Vilniaus Universiteto ansambliu, Šv. Mykolo, Šv. Kazimiero, Šv. Teresės bažnyčiomis ir kitais šių dviejų architektūrinių stilių pavyzdžiais. Ekskursijos metu moksleiviams bus pritaikytos lyginamuoju metodu paremtos užduotys ir užsiėmimai, skirti suprasti architektūrinių stilių skirtumus, apimančius XVI–XVII a. Rekomenduojame 12 klasės moksleiviams.

3
Trečioji ekskursija

VILNIAUS KLASICIZMAS. Šios ekskursijos metu susipažinsime su XVIII a. ir XIX a. pačios pradžios architektūriniu stiliumi. Ekskursijos metu ne tik nagrinėsime stilių ir ieškosime jo išskirtinumų, tačiau tuo pačiu metu ir pažvelgsime į jį kaip į žmonių mąstymą ir idėjas reprezentuojantį objektą. Ekskursijos metu pažvelgsime į Vilniaus arkikatedrą, Rotušės pastatą, Prezidentūrą ir kitą. Moksleiviams bus pateikiamos edukacinės užduotys bei užsiėmimai, skatinantys geresnį stiliaus supratimą ir pažinimą. Rekomenduojame 12 klasės moksleiviams.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Gido paslaugos;
  • klasei suteikiamas pažymėjimas;
  • edukacinės užduotys.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Įėjimai į mokamus objektus (jei jie yra įtraukti į ekskursijos programą).

Svarbi kelionės informacija!

  • Organizuojame individualias ekskursijas kolektyvų/moksleivių grupėms.
  • Ekskursijos laiką ir datą deriname asmeniškai.

Papildomas aprašymas

  • Papildoma informacija ir registracija: tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?