Vidurio Lietuva: nuo dvarų iki poezijos

Trukmė
1 diena
nuo 28.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Pažintinė Pramoginė Degustacijos Šeimoms Lietuvoje Artimiausios Savaitgalio Visos
Aplankomos vietos:
Kėdainiai, Paberžės sukilimo muziejus, Lietuva

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Ekskursiją į Vidurio Lietuvos kraštą pradėsime nuo Žemaitkiemio – Babtyno dvaro. Dvarą prie Babtyno kaimo XVI a. įkūrė Šiukštų giminė. Bet tik valdant grafams Prozorams, maždaug nuo 1730 m., prasidėjo mūrinių statinių epocha. Babtynas tapo reprezentaciniu dvaru. Rūmai buvo didingi, su dviejų aukštų frontonu, balkonais antrame aukšte, 28 kambariais ir gynybiniu bokštu. Tuo pat metu pastatytas ir lobyno pastatėlis. Žemaitkiemis tapo kultūros ir meno oaze... Šiuo metu rūmai yra pritaikyti gyvenimui. Įrengta 15 kambarių, pokylių - koncertų salė, paveikslų galerija, žaidimų kambarys - šachmatinė, biblioteka. Kėdainiai dažnai vadinami Radvilų miestu. Jonušo Radvilos įsakymu kiekvienas įvažiuojantis į Kėdainius žmogus turėjo atgabenti po akmenį. Gatvės jau išgrįstos, akmenų nebereikia, o J. Radvilos paminklas su iždo skrynia puošia senamiestį ir... išpildo daugelį norų (apie tai sužinosite prie paminklo). Kėdainius įdomu aplankyti ir todėl, kad tai vienas iš septynių Lietuvos miestų, turinčių unikalų senamiestį. Kėdainių senamiestis – muziejus po atviru dangumi, pasakojantis turtingą miesto ir Lietuvos istoriją. Pasivaikščiosime išskirtine senamiesčio gatve vienintelė Lietuvoje pavadinta Džiazo vardu. Toliau ekskursijos metu žavėsimės istoriniais pastatais, išlikusiais įspūdingais įvairių tautų maldos namais, akmenimis grįstomis gatvėmis, rotuše (vieną iš trijų išlikusių Lietuvoje) turgaus aikšte. Ekskursijos metu išgirsite vienintelio Lietuvoje minareto istoriją, daug informacijos ir objektų susijusių su didikų Radvilų gimine. Dabar Kėdainiai didžiuojasi ne tik gera kava, bet agurkų džemu, saldainiais ir agurkų skonio ledais. Šios išvykos pietų metu metu ragausime degustuosime penkių įvairių rūšių virtinukų: su šamu, varške, elniena ar vegetarišką. Kitas sustojimas Šeteniai. Čia gimė ir vaikystę praleido Nobelio premijos laureatas, poetas, rašytojas Česlovas Milošas. Pabūsime ant Nevėžio upės šlaito, buvusiame svirne, įkurtame rašytojo Č. Milošo kultūros centre – kultūros ir mokslo židinyje. Susipažinsime su Č. Milošo gyvenimo bei kūrybos bruožais, poeto santykiu su gimtine, pirmuosius kūrybinius ieškojimus ir kitus įdomius faktus. Ekskursiją tęsime Paberžėje. Paberžė – ypatinga vietovė: neįtikėtina, kad mažas kaimelis turi sukaupęs tiek istorijos, gamtos, kultūros ir religijos vertybių. Prisiminsime čia gyvenusio Tėvo Stanislovo prasmingus darbus, išmintingus pamokslus, poeziją. Paberžėje dar gyva Tėvo Stanislovo dvasia.
Iš čia kelias vingiuos link namų. . .

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Patogus autobusas; 
 • gidas – kelionės vadovas kelionės metu;
 • apžvalginės ekskursijos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Virtinukų degustacija: 7€/asm.;
 • Paberžės sukilimo muziejus: 2€/suaugusiems, 1€/senjorams, moksleiviams, gido paslaugos 20 €/grupei;
 • Babtyno dvaras: 3€/asm.
 • Vietinio gido paslaugos Kėdainiuose: 30€/grupei.

Svarbi kelionės informacija!

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2020.10.17 - 10.17
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 28.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Elektrėnų autobusų sustojimo stotelė
  Išvykimo adresas:
 • Kaišiadorių sustojimas
  Išvykimo adresas:
 • Spaudos Rūmai
  Išvykimo adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius
 • Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
  Išvykimo adresas: Antakalnio g. 1, Vilnius 10312

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena
nuo 28.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?