Šilalės kraštas turi kuo nustebinti

Trukmė
1 diena
nuo 30.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Pažintinė Degustacijos Šeimoms Lietuvoje Savaitgalio
Aplankomos vietos:
Žemaitija, Lietuva

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Pažintį su Šilalės kraštu pradėsime nuo pirmojo Lietuvoje D. Poškos Baublių muziejaus. Šalia šio unikalaus gamtos stebuklo pamatysime mažesnį Baublio brolį, kuris pastatytas praėjus 12 metų nuo pirmtako. Šiandien mus pasitiks restauruoti Baubliai, atstatyta senoji mokykla, malūnas, sutvarkyta dvarvietė, tvenkiniai, pažintiniai takai. Muziejaus erdvėse yra ne tik tradicinės kolekcijos, bet ir ekranizuota bei integruota krašto istorija su lankytinomis vietomis. Toliau vyksime apžiūrėti unikalios Snieginės bažnyčios su mediniais altoriais. Juose tarp ąžuolų kamienų ir šakų įkurdinti šventieji. Lankysimės Vytogalos kaime atstatytoje žymiojo piloto troboje įkurtame S. Girėno muziejuje. Ar žinojote, kad S. Girėnas buvo 16-as vaikas šeimoje, kad jis išmokė skraidyti apie 50 jaunuolių, kad jis buvo pirmasis lietuvis, turėjęs nuosavą lėktuvą ir kitus įdomius faktus. Vyksime į patriotiškiausio miesto titulą gavusį miestą – Šilalę. Apžiūrėsime Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią, šalia – Švč. Mergelei Marijai skirtas Lurdas. Išsysime šešiolika vitražų su įvairių šventųjų atvaizdais, kurie buvo sukurti dar iki 1914 m., bei šimtamečius vargonus, atkeliavusius iš Karaliaučiaus. Ragausime šio krašto vieną iš senovinių patiekalų, kuris vadinasi „Meškuos šūduks“ :). Tai iš kanapių, duonos minkštimo ir smulkiai supjaustytų obuolių gaminamas Kūčių valgis. Kopsime į Bilionių piliakalnį, dar vadinamą Švedkalniu. Dėl ryškiai matomų piliakalnio gynybinių įtvirtinimų liekanų jis primena laiptuotą piramidę. Manoma, kad čia galėjo įvykti Pilėnų – legendinės Žemaičių pilies – tragedija. Šalia piliakalnio yra Aukštagirės kalnas, kurį, kaip pasakoja legenda, supylė milžinas. Ant kalno stovi 15 m aukščio Aukštagirės apžvalgos bokštas, nuo kurio atsiveria įspūdinga panorama. Susipažinę su Šilale, vakare grįžimas į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Patogus autobusas; 
 • gidas – kelionės vadovas kelionės metu;
 • apžvalginės ekskursijos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lankomiems objektams turėti apie 15€/asm.

Svarbi kelionės informacija!

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

 • tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2020.06.20 - 06.20
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 30.00 €
2020.08.29 - 08.29
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 30.00 €
2020.09.19 - 09.19
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 30.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Spaudos Rūmai
  Išvykimo adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius
 • Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
  Išvykimo adresas: Antakalnio g. 1, Vilnius 10312

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena
nuo 30.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?