Nuo aukščiausios bažnyčios bokštų iki „uošvės liežuvio“

Trukmė
1 diena
nuo 28.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Pažintinė Šeimoms Lietuvoje Savaitgalio Gamtinės Visos
Aplankomos vietos:
Anykščiai, Kupiškis, Lietuva

Kur galima pasivaikščioti sulig medžių viršūnėmis, kur buvo parašyta garsioji poeto, kunigo Antano Baranausko poema „Anykščių šilelis“? Kuo Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia garsina Anykščius? Ką pasakoja Kupiškio piliakalnio legenda? Kur yra muziejus po atviru dangumi? Kokio ilgio „uošvės liežuvis“? Atsakymus rasite keliaudami po Anykščių ir Kupiškio apylinkes.

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Kelionę pradėsime prie dviejų upių – Anykštos ir Šventosios – santakos įsikūrusiame Aukštaitijos mieste – Anykščiuose. Vietovė garsėja neogotikine Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia, tai aukščiausia dvibokšte bažnyčia Lietuvoje, šventovės interjerą puošia vertingi vitražai, medžio drožiniai. Šventosios upės pakrantėje ošia Anykščių šilelis, kur įrengtas 300 m ilgio Medžių lajų takas, kviečiantis pasivaikščioti sulig medžių viršūnėmis. Čia stūkso turbūt garsiausias ir antras pagal dydį akmuo Lietuvoje – Puntukas. Dar vienas įdomus objektas Eko basų kojų takas. Pasivaikščiosime, pasigrožėsime, patirsime...  Pėdų masažas - tai bene maloniausias iš visų masažo rūšių. Jis atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą :)
Kupiškis – nedidukas miestelis tikras atradimų lobynas, lyg miesto švyturys ten stovi aukšta neogotikinė Kristaus Žengimo į Dangų bažnyčia, per miesto centrą teka upė Kupa, o visą miestą puošia daugybė gražių skulptūrų, tai lyg muziejus po atviru dangumi. Netoli marių yra piliakalnis, kuris atsirado dviem milžinams surūkius pypkę, vienoje pusėje stovėdamas gali matyti bažnyčią, nuėjęs į priešingą – marias ir Uošvės Liežuvį. Kupiškio kraštas pasižymi jam vienam būdingu reljefu, gamtos ir istoriniais paminklais, savita tautosaka ir įdomiais papročiais, iki šių dienų išlaikyta kupiškėnų tarme.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu autobusu;
 • kelionės vadovas;
 • apžvalginės ekskursijos;
 • organizavimo išlaidos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Šv. Mato bažnyčios bokštas: 1€/asm.
 • Medžių lajų takas: 1€/asm.
 • Pietūs: 8€/asm.

Svarbi kelionės informacija!

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Lankomų objektų kainos gali keistis.

Papildomas aprašymas

 •  Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Informacija ir registracija: tel. + 370 5 2724805, +370 6 9968309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt


 

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2020.06.13 - 06.13
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 28.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Spaudos Rūmai
  Išvykimo adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius
 • Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
  Išvykimo adresas: Antakalnio g. 1, Vilnius 10312

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas
0 / 5.0
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena
nuo 28.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?