Sparnuotasis Kaunas

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:
Kaunas

Ar kada pasvajojote, kad į oro uostą galėsite  patekti, ne kaip keleiviai o kaip turistai?  Stebėti, paklausyti skrydžių valdymo  darbuotojų ir pilotų pokalbių, perprasti keleivių bagažo tikrinimo subtilybes ar tiesiog iš arti stebėti kylančius ir besileidžiančius orlaivius.  Šioje kelionėje visa tai įmanoma!
 

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Ekskursiją pradėsime nuo Karmėlavos, kur turėsime neeilinę ekskursiją po Kauno oro uostą. Iš arti pamatysime keleiviams, nematomas oro uosto zonas, susipažinsime su oro uosto veikla, esant galimybei iš arti galėsime pamatyti kylančius bei besileidžiančius lėktuvus. Po turiningos ekskursijos vyksime į Kauną. Kaunas – miestas tarp trijų kalvų, garsėjantis savo legendomis, asmenybėmis ir tiltais (jų mieste net 34). Miesto grožį atskleis ir pažintinė ekskursija Kauno senamiestyje. Gidas supažindins su šio įstabaus miesto istorijos vingiais ir Kauno senamiesčiu – vieninteliu šalyje Hanzos epochos liudininku, garsėjančiu savo restauruojama pilimi, rotuše, bažnyčių gausa. Vyksime į aviacijos muziejų, kurios metu susipažinsime su įvairia aviacine technika: kariniais naikintuvais, sportiniais lėktuvais, sraigtasparniais, sklandytuvais, skraidyklėmis. Muziejaus pasididžiavimas – lietuviški ir Lietuvoje naudoti sklandytuvai. Pasisėmę gerų įspūdžių ir puikios nuotaikos grįžtame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu; 
  • ekskursijos vadovas-gidas;
  • apžvalginės ekskursijos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Ekskursija po Kauno oro uostą: 1-4 klasių moksleiviams 3,48 €/asm., 5-12 klasių moksleiviams, suaugusiems 7,24 €/asm.; 
  • Aviacijos muziejus: suaugusiems 2 €/asm., moksleiviams 1€/asm., gido paslauga 10 €/grupei.

Svarbi kelionės informacija!

  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
  • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?