Mažų miestelių didelės paslaptys

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:
Naisiai, Pakruojo dvaras, Joniškėlis

Lankysime nedidelius Lietuvos miestelius, tačiau slepiančias įdomias istorijas bei paslaptis. Visas šias įdomybes sužinosite šios kelionės metu.

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Kelionę pradėsime aplankydami Naisius. Šį kaimą, turbūt, galima vadinti vienu įspūdingiausių Lietuvoje. Čia įsikūręs ir vienintelis Lietuvoje Baltų dievų muziejus, kurį puošia per 50 ąžuolinių baltų dievų skulptūrų, unikalus Inkilų muziejus, supažindinantis su Inkilų ir juose gyvenančių paukščių įvairove. Šie muziejai įsikūrę po atviru dangumi. Lankysime ir Šiaulių krašto literatūros muziejų, skaičiuojantį daugiau nei 35 gyvavimo metus, Žemaitukų žirgyną. Toliau vyksime link Pakruojo. Pakruojo dvaras – didžiausia Lietuvoje išlikusi dvaro sodyba su ansambliu, kurioje realiu laiku yra atkuriamas XIX a. pab. – XX a. pr. dvaro gyvenimas.  Pasivaikščiosime su baronaite po centrinius rūmus,  sužinosime kokie valdovai Pakruojo dvare gyveno, išgirsime kokios istorijos ir legendos yra apipynusios senojo dvaro sienas. Toliau kelias vingiuos į Joniškėlį. Tai mažas miestelis su savo didelėmis paslaptimis. Kodėl iki šių dienų su pagarba tariamos Lauryno Ivinskio, Gabrielės Petkevičaitės – Bitės pavardės sužinosite apsilankę Joniškėlio dvaro muziejuje. Miestelio ir jame esančių paminklų paslaptis atskleis muziejininkas, su juo pabendravę suprasime, kad ir dabar šis kraštas tikrai ne provincija. Iki šiol garsią Joniškėlio krašte Karpių giminę primena išlikęs dvaras, jį supantis parkas (200 metų senumo), mokykla, ligoninė (atšventusi 200 metų jubiliejų, seniausia kaimo ligoninė Lietuvoje. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu autobusu;
 • kelionės vadovas – gidas;
 • apžvalginės ekskursijos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Pakruojo dvaras – 7 €/asm,
 • Joniškėlio dvaras – 2 €/asm,
 • Naisiai: rekomenduojama palikti auką.

Svarbi kelionės informacija!

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Lankomų objektų kainos gali keistis.

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?