Nauji atradimai Suvalkijos sostinėje ir apylinkėse

Trukmė
1 diena
nuo 29.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Pažintinė Šeimoms Lietuvoje Artimiausios Savaitgalio Visos
Aplankomos vietos:
Lietuva, Suvalkija

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Populiari
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Vyksime į Gižų – liepų kaimą, išgirsime kokias istorijas mena šimtmečius skaičiuojanti Gižų liepa, kokias paslaptis saugo Prapuolenio dvaro svirno šiksnosparnis, skanausime liepžiedžių arbatos, medaus bei meduolių. Kitas objektas Skardupių bažnyčia - tai vienintelė Lietuvoje bažnyčia, pastatyta ir pašventinta pirmaisiais sovietų okupacijos metais. Trumpam sustosime Liudvinave. Pasivaikščiosime po miestelį, įdomus dalykas, šis kaimelis puikuojasi trimis ežerais. Toliau kelionę tęsime link Meskučių, kur pamatysime 1935 m. vietinių jaunalietuvių pastatytą paminklą Vytautui Didžiajam... Kalbama, kad šio paminklo sovietų valdžia nesunaikino tik todėl, kad senosios kapinės daugybę metų buvo apžėlusios medžiais ir krūmais, pro kuriuos jo bemaž nesimatė. Kelionę tęsime į Marijampolės traukinių stotį, kuri savo puošnumu ir įstabumu traukia kiekvieno praeivio akį, kadangi tai vienas iš gražiausių ir didelę architektūrinę vertę turinčių pastatų mieste. Edmundo Alfonso Fryko projektuotas pastatas pasižymėjo įdomiu dekoru ir buvo sukurtas imituojant ankstyvojo moderno stilistiką. Marijampolėje jau penkis metus iš eilės vyksta tarptautinis meno festivalis „Malonny - Marijampolė, Niujorkas, Londonas“. Pamatysime po vienu iš pagrindinių miesto tiltų įstrigusį didelį povandeninį laivą „Tekantis gyvenimas“, bei kitus meno kūrinius. Užsuksime pasižvalgyti po Senovinių automobilių ir motociklų muziejų. Tai unikalus ir turtingas eksponatų gausa muziejus, kuris įsikūręs senos kepyklos pastate. Jame be motociklų ir automobilių demonstruojami šimtai įvairių senienų: įrankių, rakandų, prietaisų.. Visos transporto priemonės yra senesnės, nei 30-ies metų ir beveik visos pagamintos Sovietų Sąjungoje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Patogus turistinės klasės autobusas,
 • kelionės vadovas, 
 • apžvalginės ekskursijos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Liepų kaimas edukacija: 4€/asm.;
 • Pietūs: ~ 8€/asm.

Svarbi kelionės informacija!

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Lankomų objektų kainos gali keistis.

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo išvykimo vietos ir datos. Norėdami matyti kelionės kainą pirmiausia pasirinkite išvykimo vietą ir datą iš sąrašo!

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2020.04.25 - 04.25
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 29.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Spaudos Rūmai
  Išvykimo adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius
 • Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
  Išvykimo adresas: Antakalnio g. 1, Vilnius 10312

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

Išvykimas:
Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.
Autobusas:
Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema.
Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti.
Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.
Keleivių sėdėjimo vietos autobuse:
Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.
Dokumentai:
Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.
Kelionės metu rekomenduojame turėti:
• Patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus,
• kuprinę;
• šiltesnį megstinį arbna striukę;
• fotoaparatą, video kamerą;
• maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;
• medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.
Papildoma informacija:
• Kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų.
• Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda.
• Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas. Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

Trukmė
1 diena
nuo 29.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?