Smaragdinių ežerų kraštas + ypatingos žuvienės degustacija

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą kolektyvamas Kelionė autobusu pagal užklausą pedagogams
Aplankomos vietos:
Molėtai

Kokių įdomybių galima atrasti tarp gražuolių ežerų įsikūrusiuose Molėtuose? Kur geriausia stebėti žvaigždėtą dangų? Kaip ant laužo verdama tradicinė aukštaitiška žuvienė? Į visus šiuos klausimus atsakysite keliaudami po Smaragdinių ežerų kraštą.

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Ypatingos žuvienės degustacija
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Vienos dienos kelionė

Nors Molėtų vietovardis kildinamas iš žodžio „molėtas“, „molingas“, t.y. „molėtas laukas“, molėtomis dirvomis tikrai neklamposite... Aplankyti Molėtų kraštą verta dėl ežerų gausos (jų čia tyvuliuoja kone pustrečio šimto), gamtos peizažo, sunkiai įžengiamų girių, iš kurių rudenį žmonės grįžta pilnomis pintinėmis grybų. Pirmasis sustojimas Žalvario parke . Žalvarinių dirbinių nepamatysime, bet nuostabą keliančių objektų dideliam ir mažam turistui bus daug. Kitas sustojimas, prie tyvuliuojančių ežerų įsikūrusiuose Molėtuose. Artėjant prie jų jau iš tolo šviečia neobarokinių formų Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčia. Miesto centre pasitiks „Raudonaisiais mūrais“ vadinamieji žydų prekybos pastatai, šalia Pastovio ežero įsikūręs skulptūrų parkas. Jame puikuojasi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių menininkų darbai. Paviešėję Molėtuose patrauksite Mindūnų link ir aplankysite Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspoziciją bei Ežerų žvejybos muziejų, galėsite paragauti šio ežerų krašto žuvienės. Turėsite unikalią galimybę stebėsite, kaip žuvienė verdama ant laužo katile ir klausytis pasakojimo apie virimo procesą. Ši žuvienė verdama tik iš Stirnių ežere pagautų žuvų. žuvienei išvirus, skambant dainai apie žvejus būsite kviečiami prie stalo skanauti. Po pietų galėsite Išbandyti savo jėgas kopiant į dangų kviečiantį Mindūnų apžvalgos bokštą – antrą aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje. Jo aukštis - 36 m. Įveikus išbandymą aukščiu ir sraigtiniais laiptais pakilus virš medžių viršūnių, kvapą užgniauš atsiveriantys vaizdai. Nenorintys kopti galės pasivaikščioti ežero pakrantėje. Toliau kelias veda į Kulionis, kur įsikūręs Lietuvos etnokosmologijos muziejus. Čia sužinosite daug įdomaus apie kosmoso platybes. Jei dangus bus giedras, stebėsite žvaigždes. Po ekskursijos pasivaikščiosite po išskirtinę muziejaus teritoriją .

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Kelionės programa ir organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Bilietai į lankomus mokamus objektus;
  • Edukacinės ir degustacinės programos.

Svarbi kelionės informacija!

  • Kelionės kaina yra sutartinė (priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus ir išvykimo vietos);
  • Lankomų objektų kainos tikslinamos prieš kelionę.

Papildomas aprašymas

  • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?