Aukštaitijos dvarų TRIO

Trukmė
1 diena
nuo 45.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Pažintinė Šeimoms Lietuvoje Artimiausios Savaitgalio Pilys ir dvarai Visos
Aplankomos vietos:
Rokiškis, Ilzenbergo dvaras, Lietuva

Beveik kiekviename Lietuvos kampelyje galima pamatyti bei pasigėrėti Lietuvos istorinę praeitį menančiais dvarais.  Aukštaitija, tai tikras įrodymas.  Šios kelionės metu lankysime  vienus gražiausius ir įspūdingiausius Aukštaitijos dvarus, susipažinsime su jų istorija, kultūra. 

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Populiaru
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Pažintį su žymiausių dvarų Trio Aukštaitijoje pradėsite aplankydami Ilzenbergo dvarą. Dvaras džiugina savo istorija, išpuoselėta dvariška aplinka, inovatyvia veikla. Turistus domina puošnūs rūmai, autentiški akmeniniai pastatai, Ilzenbergo dvaro išauginti ir pagaminti produktai, meilės sala su grakščiu tiltu, parkas, skulptūros. Toliau vykstate į Rokiškio dvarą. Tai jau kitokio stiliaus dvaras. Svarbiausias dvaro ansamblio akcentas - rūmai, kuriuos įsikūręs Rokiškio krašto muziejus. Šiandieniame dvare - muziejuje, daug salių ir kambarių skirtų dvarų kultūrai, vienintelė Baltijos šalyse išsaugota grafų drabužių kolekcija. Susipažinsite kaip anksčiau gyveno didikai: pamatysite grafienės salonėlį, grafo rezidencią, Turėsite galimybę, pamatyti Latvijos miesto Cėsis dovaną - juodasias gulbes, Rokiškio simbolį- Kiškį,  centrinę aikštę, garsiąją Arką, paminklą Nepriklausomybei, grafų Tyzenhauzų fonduotą Šv. Mato bažnyčią. Pietūs Rokiškyje. Po pietų kelionė tęsis iki Salų. . Važiuojant į Salas  stabtelėsite Kamajuose.  Apžiūrėsite, lietuvių poeto - kunigo A. Strazdo - paminklą ir originalų muziejuką. Salos - miestelis Rokiškio rajone, įsikūręs Dviragio ežero saloje. Iš paukščio skrydžio didžioji Dviragio sala atrodo tarsi mažytė Lietuva, nes jos kontūrai nuostabiai atkartoja Lietuvos žemėlapio kontūrus. Tai yra pati didžiausia ežero sala Lietuvoje. Miestelį garsina dvaras su parku. Dvaro rūmus pasistatė grafai Morikoniai pagal italų architekto Pietro de Rossi projektą. Dar ir dabar šie dvaro rūmai žavi aplinkinius ir kursto menininkų sielas.Matyt todėl šiame dvare visad pilna žmonių.

Kelionės metu numatyti pietūs.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Turistinės klasės autobusas;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Kelionės programa ir organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lankomų objektų bilietai, vietiniai gidai, edukacijos, degustacijos, pietūs ir t.t.
 • Kainos suderinamos prieš kelionę.

Svarbi kelionės informacija!

 • Kelionė vyksta susirinkus ne mažiau 20 asm. grupei!
 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Lankomų objektų kainos gali keistis.

Papildomas aprašymas

 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2022.08.20 - 08.20
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 45.00 €
2022.09.10 - 09.10
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 45.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Spaudos Rūmai
  Išvykimo adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius
 • Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
  Išvykimo adresas: Antakalnio g. 1, Vilnius 10312

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)
IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.
AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.
KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.
DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.
RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.
KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena
nuo 45.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?