Baltarusijos įdomybės ir Minsko cirkas

Trukmė
2 dienos 1 naktis

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
2 dienos 1 naktis
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:
Baltarusija, Minskas

Jūsų laukia pramogos ir linksmybės nacionaliniame Minsko cirke, ekskursija po Baltarusijos sostinę, Naugarduko ir Lydos lankymas.

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionės metu susipažinsime su bendra Lietuvos – Baltarusijos praeitimi, tradicijomis, kultūra, istorija. Važiuosime į modernų, o kartu ir istorinį Baltarusijos centrą – sostinę Minską. Neilga apžvalginė ekskursija po „miestą-feniksą“: istorinis centras, Aukštutinė bei Žemutinė turgavietės, Trejybės priemiestis, Ašarų sala. Vėliau stebėsime Minsko panoramą nuo Baltarusijos Nacionalinės bibliotekos (72 m aukščio) stogo. Po ekskursijos lankomės Minsko cirke. Baltarusijos valstybinis cirkas - vienas iš garsiausių cirkų pasaulyje. Valstybinis Baltarusijos Cirko pastatas, buvo pirmasis stacionarus cirko pastatas buvusioje Tarybų Sąjungoje. 2008-2010 metais įvyko grandiozinė pastato rekonstrukcija, po kurios ši Minsko arena tapo viena geriausių Europoje ir pasaulyje. Tai įspūdingas apvalios formos pastatas su kolonomis ir aukštu kupolu, erdvus ir modernus viduje, tačiau išlaikęs senojo cirko dvasią bei autentiškus dekoro elementus. Nakvynė viešbutyje.

2
2 diena

Pusryčiai. Vykstame į vieną gražiausių Baltarusijos kampelių – Naugarduką. Pamatysime Adomo Mickevičiaus namą (memorialinį muziejų bei paminklą), Naugarduko pilies liekanas, Mykolo bažnyčią. Keliaujame į Lydą - miestą, kurį XIV a. statė Lietuvos kunigaikštis Gediminas. Lyda garsėja savo architektūra ir įspūdinga viduramžių pilimi. Lydoje taip pat apžiūrėsime Pranciškaus Skorinos paminklą bei legendomis apipintą Kryžiaus išaukštinimo bažnyčią. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 1 nakvynė su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje
 •  kelionė turistiniu autobusu
 •  kelionių vadovo – gido paslaugos
 •  dokumentų tvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota (vėliau patikslinsime).

 

Svarbi kelionės informacija!

 • Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas.
 • Visiems asmenims būtina viza. Vizos įforminimui būtinas pasas originalas, 1 nuotrauka, vaikams iki 16 m. - gimimo liudijimo originalas.
 • Vizos ir draudimo kaina: 25 € (mokama užsakant kelionę). Dokumentai pateikiami ne vėliau kaip 14 dienų prieš išvykimą į kelionę.
 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 

Papildomas aprašymas

 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
2 dienos 1 naktis

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?