Kelionė Į Škotiją. Įspūdingosios Hailando grožybės ir Škotijos pilys

Trukmė
5 dienos 4 naktys
nuo 620.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
5 dienos 4 naktys
Kelionės tipas:
Pažintinė Užsienyje Kelionė lėktuvu Pilys ir dvarai Kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos
Aplankomos vietos:
Škotija, Edinburgas, Invernesas, Skajus

Kiekvieno svajonė pabuvoti vietovėse, kuriose magiškus nuotykius patyrė Haris Poteris, ryžtingi karžygiai kovojo „Narsiojoje širdyje“ ar skraidė fantastiniai dirižabliai „Žvaigždžių dulkėse“... Nuostabios gamtos ir istorijos platybės Škotijos Hailande nepaliks abejingų.
Nauja ir įspūdžių nestokojanti kelionė į Škotiją.

 

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas Škotijoje
Turistinės klasės veišbučiai
Škotiški pusryčiai
Populiaru
Skrydis Kaunas-Edinburgas, Edinburgas-Kaunas
Plaukimas Loch Nese
Intensyvi kelionė
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Skrydis iš Kauno į Edinburgą. Atvykstame į XV a. įkurtą Škotijos sostinę. Keliaujame į viešbutį. Kiek pailsėjus leisimės į apžvalginę ekskursiją Škotijos sostinėje: Karalių mylia, Šv. Žilio katedra, Artūro sostas, Škotijos parlamentas, Holirodo rūmai, Princų gatvė ir daugybė kitų kvapą gniaužiančių grožybių. Edinburgo miestas kiekvienais metais sulaukia vis daugiau ir daugiau turistų. Didžioji dalis miesto senamiesčio yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą, kurio bendras objektų skaičius yra didesnis net už pačio Londono. Keliausime apžiūrėti Ant pilies kalvos įsikūrusios Edinburgo tvirtovės, kurioje pamatysime Škotijos karališkasias regalijas, viduramžinius monarchų apartamentus, Pirmosios valandos patranką. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

2
2 diena

Pusryčiai. Nuo Edinburgo keliaujame Vakarų kryptimi. Pravažiuojame garsiąją Stirlingo pilį pastatytą XVI –XVII a. sandūroje. Tai viena svarbiausių pilių Škotijos istorijoje - laikoma vartais į Hailandą. Toliau matysime Valaso paminklą, kuris meną pirmuosius Škotijos nepriklausomybės karų laikus ir bene garsiausią Škotijos herojų - Viljamą Valasą. Keliaujant toliau grožėsimės besikeičiančia Škotijos gamta, atsiveriančiais Hailandų plotais, Grampianų kalnais, kurie iki šiolei yra viena populiariausių vietų profesionaliems fotografams visame pasaulyje daryti fotosesijas. Kelyje pravažiuosime didžiausią Jungtinės karalystės viršukalnę Ben Nevisą, o taip pat ir Glencoe kalnų tarpeklį, kuriame įvyko tragiškasis Makdonaldų klano istorijos momentas. Keliaujame toliau Šiaurinės Škotijos link ir pasiekiame Inverneso miestą.  Tai Škotijos Hailandų sostinė ir administracinis centras. Vakarinis pasivaikščiojimas po miestą: Nesės upės slėnis, daugybė tiltų ir tiltelių, Inverneso pilis, miesto rotušės pastatas, Aukštoji gatvė, mūrinės škotiškosios architektūros bažnyčios. Susipažinsime su Šiaurinės Škotijos kultūra ir istorija. Nakvynė viešbutyje.

3
3 diena

Pusryčiai. Ši diena skirta „Salų kelio“ pažinimui. Filmų mėgėjai čia galės atpažinti vietas, kurios buvo tokiuose filmuose kaip „Žvaigždžių dulkės“, „Narsioji širdis“, „Haris Poteris“ ir kiti.  Iš viešbučio vykstame link Skajaus - didžiausios Hebridų salos. Prieš pasiekiant šiaurinės Škotijos pagrindinę grožybę – „Salų kelią“, sustosime prie Eilėjo Donano pilies, kurioje buvo filmuoti tokie filmai kaip „Džeimsas Bondas“, „Hailanderis“ ir kiti. Šioje pilyje iki šiolei gyvena Škotijos klanų palikuonys, kurie ją prižiūri ir brangina. Pilis iš visų pusių yra apsupta ežerų ir kalnų, kurie sudaro magišką gamtos ir kultūros darinį. Pagaliau atvykę į Skajų pamatysime  bene garsiausias uolas pasaulyje – Senasis Storis, Kilto uola, Neisto taškas.  Jei pasiseks – pamatysite jūroje plaukiojančius delfinus ir banginius. Lankydamiesi Skajuje užsuksime į jos administracinį ir turistinį centrą - Portree. Gražiame slėnyje prie jūros įsirengęs miestelis yra tarsi Rojus žemėje. Spalvoti namukai, jūrų gėrybių kavinukės, laiveliai ir istoriją menantys objektai suteiks neišdildomų įspūdžių. Pilni įspūdžių grįžtame į Inverseną. Nakvynė tame pačiame viešbutyje.

4
4 diena

Pusryčiai. Keliaujame atgal link Edinburgo. Tačiau smagumai dar nesibaigia. Pakeliui sustojame prie bene garsiausio ežero pasaulyje - Loch Neso. Čia ne tik pasigrožėsime nuostabiame kalnų slėnyje esančiu žvilgančiu ežeru, tačiau sėsime į laivą pasiplaukioti. Besižvalgydami Loch Nese tikėsimės pamatyti ir įžymiąją Nesės pabaisą, kuri yra apipinta įvairiausiomis legendomis, pasakojimais jau nuo VI a. Tuomet Šv. Kolumbas išgelbėjo žvėjus nuo baisaus iš vandens išnirusio monstro. Toliau sustosime prie Bleiro pilies. Nuotabūs XVIII-XIX a. sodai, škotiškos achitektūros rūmai žavi ne vieną istorijos mylėtoją. Lankysime rūmuose įrengtus Škotijos klanų apartamentus, susipažinsime su medžioklės istorija aplinkiniuose miškuose bei klausysimės dūdmaišiu grojančių vietinių muzikantų. Vakare grįžtame į Edinburgą. Nakvynė viešbutyje Edinburge.

5
5 diena

Pusryčiai. Prieš atsisveikinant su šalimi, apsilankysime Škotijos moderniojo meno galerijoje, kuri yra įrengta nuostabiame XVIII a. klasicistiniame šedevre. Neveltui Apšvieta, bei klasicistinė architektūra pirmiausia atsiranda šiame mieste. Keliaujame į Edinburgo oro uostą. Vakare skrydis į Kauną.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 4 nakvynė + 4 pusryčiai turistinės klasės viešbutyje arba apartamentuose;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • kelionė mikroautobusu Škotijoje;
 • kelionės vadovas-gidas iš Lietuvos;
 • apžvalginės ekskursijos Škotijos Hailanduose, Edinburge ir Invernese.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Kaunas-Edinburgas ir Edinburgas-Kaunas (bilietų kaina pastoviai kintanti);
 • Keliaujant vienam priemoka už vienvietį kambarį (~50 Eur);
 • Bilietai į muziejus ir kitus mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuoti (nuo ~45 Eur).

Svarbi kelionės informacija!

 • Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė;
 • Lėktuvo bilietus ir kelionės draudimo paslaugas užsakyti galite ir KIVEDOJE.

Papildomas aprašymas

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą;
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2020.08.04 - 08.08
nuo 620.00 €
Užsisakyti kelionę

Apgyvendinimas

Vienvietis kambarys
nuo 640.00 €
Dvivietis kambarys
nuo 620.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Kauno oro uostas
  Išvykimo adresas: Oro uosto g. 4, Karmėlava 54460

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

Atsisiųskite keliautojo atmintinę PDF formatu

IŠVYKIMAS
: Į kelionę iš Vilniaus išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val.
Remiantis kelionės maršruto kryptimi yra galimybė išvykti iš kitų miestų: Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir t.t. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, likus 2 dienoms iki kelionės galite sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite SMS žinute arba el. laišku. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.


AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt. (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Prisisegami saugos diržai. Autobuse (mikroautobuse) griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima. Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Taip pat, užsakant kelionę Kivedos kelionių agentūroje galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Vietą autobuse galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės (kreipkitės į kelionių agentūrą, kurioje užsisakėte kelionę).

KELIONĖS EIGA: Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui. Keliaujant autobusu į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 7:00 ir 9:00 (po pusryčių); jei pusryčiai programoje nėra numatyti, galimas ir ankstesnis išvykimas iš viešbučio.

APGYVENDINIMAS: Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai. UAB KIVEDA organizuotų turistinių kelionių metu turistai apgyvendinami 3* arba “turistinės klasės” viešbučiuose, jei nėra kito atskiro susitarimo. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai). „Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri keletui kambarių. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas. Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė (double) arba dvi atskiros lovos. (Twin). Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius (Triple), todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis. Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje. Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI: Visiems asmenims išvykstantiems iš Lietuvos Respublikos privaloma turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – LR asmens tapatybės kortelę (ATK), kurios galiojimas baigiasi ne anksčiau kaip 3 mėn. po kelionės pabaigos dienos arba LR pasą , kuris turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Taip pat rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Dokumentas kurio galiojimas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Šalys, į kurias galima vykti turint asmens tapatybės kortelę, ir šalis, į kurias vykstant būtinas pasas, galite pasitikrinti LR Užsienio reikalų ministerijos svetainėje internete Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems. Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt Kelionės dokumentai (turizmo paslaugų teikimo sutartis, bilietai, būtinosios medicininės pagalbos užsienyje draudimas ir kt.) turi būti saugomi visos kelionės metu. kelionių organizatorius UAB „KIVEDA“ atsakomybės neprisiima dėl turisto netinkamų ar netvarkingų asmens dokumentų. Jei abejojate dėl savo dokumento tinkamumo ir/ar galiojimo laiko, būtinai pasitikslinkite prieš išvykstant: www.urm.lt; www.pasienis.lt; www.migracija.lt, ir, esant reikalui, pasikeiskite pasą (ar ATK).  Pasą ir kitus asmens dokumentus kelionės metu ypatingai saugokite. Praradus pasą ar kitus asmens dokumentus, taip pat juos sugadinus, nedelsiant informuokite apie tai KIVEDOS kelionės vadovą; Jums reikalingas asmens grįžimo dokumentas, kurio išdavimas gali užtrukti, ypač jei užsienio šalyje nėra Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulato. Asmens grįžimo pažymėjimas yra skirtas tik grįžimui į kilmės šalį, todėl su juo vykti į kitas valstybes negalima. Išlaidas, susijusias su asmens grįžimo pažymėjimo išdavimu bei grįžimu į kilmės šalį, taip pat išlaidas už papildomai praleistą laiką užsienio šalyje apmoka pats turistas.

Pastaba: Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

KELIONĖS DRAUDIMAS: Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti pirkdami kelionę Kivedos biure arba internete. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu. Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas. Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima: Likus ne trumpesniam kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios; Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis turi būti pasirašyta tuo pat metu (tą pačią dieną) kaip ir kelionės pirkimo (rezervavimo) sutartis. Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

MOKAMI OBJEKTAI: Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

PINIGAI: Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius. Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Kai kurie bankai taiko atsiskaitymo apribojimą vykstant į šalis, kurios yra priskiriamos padidintos rizikos šalių grupei, (t.y. jose statistiškai atliekama daugiausiai neteisėtų operacijų ir yra rizika, kad mokėjimo kortelės duomenys bus pavogti). Norint išvengti atsiskaitymo ar išsigryninimo nesklandumų rekomenduojame prieš vykstant į kelionę susisiekti su jus aptarnaujančio banko konsultantu ir pasidomėti ar šalis į kurią vykstate nėra įtraukta į banko rizikos šalių grupę ir kokios yra atsiskaitymo kortelėmis sąlygos tokiose šalyse. Taip pat kai kuriose šalyse nėra įdiegta standartizuota – saugesnė (EMV) lusto technologija. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KITA INFORMACIJA: Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę (ekskursijoms, išvykoms);
- šortus, bridžus (sijonus), medvilnines ar kitos lengvos medžiagos kelnes, marškinėlių, apatinių rūbų, pižamą, kelias poras patogių batų, basutes dušui; (priklausomai nuo šalies ir nuo sezono);
- apsiaustą nuo lietaus arba skėtį;
- maudymosi kostiumą, rankšluostį maudynėms (priklausomai nuo šalies ir nuo sezono);
- akinius nuo saulės (priklausomai nuo šalies ir nuo sezono);
- galvos apdangalą;
- apsauginį kremą nuo saulės (priklausomai nuo šalies ir nuo sezono);
- plaukų džiovintuvą (jei aktualu);
- kelis nedidelius buteliukus geriamo vandens – jie pravers ekskursijų ir išvykų metu, termosas;
- fotoaparatą, video kamerą (įkrovėją);
- vežantis savo elektros prietaisus turėkite įkrovėjus;
- vykstant į kai kurias šalis (pvz Jungtinė Karalystė) adapterį pritaikytą 220V elektros srovės maitinimui;
- higienos reikmenis: tualetinio popieriaus, muilo, dušo žele, šampūno, dantų šepetėlį, dantų pastą, kremo veidui ir rankoms, losjoną, drėgnas servetėles ir t.t. (tam tikri reikmenys gali būti viešbutyje, bet rekomenduojame šiuos reikmenis įsidėti atsargumo dėlei)
- reikalingų medikamentų nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu, nuo skausmo, peršalimo, pleistrų
- greitai negendančio maisto kelionei, arbatos, kavos.


NAUDINGA INFORMACIJA (kainos kaip pvz.pietų pateikiamos preliminarios):
- Lenkijoje pietūs kainuoja ~30 PLN, alaus bokalas ~ 6-7 PLN, kava, arbata ~ 4-6 PLN
- Baltarusijoje pietūs kainuoja ~14–35 BYN, kava, arbata: ~2–3 BYN, vyno taurė ~6 BYN
- Vokietijoje pietūs kainuoja ~16-30 EUR, alaus bokalas ~3 – 4 EUR, kava, arbata ~ 2 -3 EUR
- Austrijoje pietūs kainuoja ~10-20 EUR, kava, arbata, vyno taurė ~2-3 EUR
- Italijoje pietūs kainuoja ~15 -20 EUR, pica ~ 6-10 EUR, kava ~ 1-3 EUR, vyno taurė ~ 2-3 EUR, ledai ~1,5 – 4 EUR
- Prancūzijoje pietūs kainuoja ~10-30 EUR, kava, arbata, vyno taurė ~3-4 EUR
- Škotijoje pietūs kainuoja ~10 SCP, kava, arbata 3 SCP, greito maisto restorane ~ 5 SCP

- Ukrainoje pietūs kainuoja ~150-200 UAH,
kava, arbata ~20 UAH; vyno taurė ~70 UAH
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
5 dienos 4 naktys
nuo 620.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?