Kelkim nykščius už Anykščius

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Kelionės autobusu pagal užklausą moksleiviams
Aplankomos vietos:
Anykščiai

Nuotaikinga ir turininga išvyka į padavimais ir legendomis apipintą Anykščių kraštą, viliojantį vaizdingomis apylinkėmis ir įdomių lankytinų vietovių gausa.

Jūsų patogumui:

Kelionė patogiu autobusu
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Lankysime unikalų pėsčiųjų taką ties medžių viršūnėmis. Nepraleisime progos užsukti ir pasivaikščioti šiuo medžių lajų taku. Takas vingiuoja 300 metrų ir veda į bokštą, nuo kurio galėsime pažvelgti į Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais. Pailsėsite prie Puntuko akmens – „didumo kaip gryčia“, sveriančio daugiau kaip pustrečio šimto tonų, mažai turinčio sau lygių Lietuvoje. Kita Anykščių įžymybė – siaurasis geležinkelis, švelniai vadinamas siauruku. Tai unikalus inžinierinio paveldo objektas, muziejus po atviru dangumi. Siauruko stotyje veikia muziejus, kuriame įrengta vertinga geležinkelio istorijos ekspozicija. Iki mūsų dienų išliko beveik nepakitęs visas stoties kompleksas: vandens bokštas ir vandens kolonėlė, pagrindinis stoties pastatas, prekių sandėlis, metalinis tiltas, bėgiai.  Dar vienas įdomus objektas vienintelis Pabaltyje „Cosmos Paukščių Takas“ – unikali ir vienintelė vieta, kurioje galima panirti į kosmosą, sustoti akimirkai ant galaktikos krašto ir pažvelgti į begalę žvaigždžių. Vaikštinėdami po miestą, būtinai aplankysime bene  aukščiausią Lietuvoje, su įspūdingais vitražais, Šv. Mato bažnyčios aikštelę. Užkopę į viršų atsidursite tiesiog po trimis bažnyčios varpais, o aplinkui atsivers nuostabi Anykščių apylinkių panorama. Kopsime į Vorutos piliakalnį. Dalyvausime smagioje edukacinėje programoje, kurios metu galėsite šaudyti iš lanko, mėtyti akstį, įskelti ugnį, virti arbatą ant laužo, nuvyti vikingų virvutę, tyrinėti eksperimentinėje archeologinėje perkasoje, treniruotis lauko karybos aikštelėje, žaisime įvairius senovinius žaidimus. Ekskursijos pabaigoje greičio ir adrenalino mėgėjus, pakviesime nusileisti bent 3 kartus vasaros rogučių trasa. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Patogus autobusas;
  • gidas – kelionės vadovas kelionės metu;
  • ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lankomiems objektams turėti apie 10 €/asm. 

Svarbi kelionės informacija!

  • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
  • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

  • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
  • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?