Kelionė į Gruziją - Kaukazo kalnai, Juodoji jūra ir viduramžių architektūra

Trukmė
8 dienos 7 naktys
nuo 570.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
8 dienos 7 naktys
Kelionės tipas:
Kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos
Aplankomos vietos:
Gruzija, ,

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Turistinės klasės viešbučiai
Pusryčiai + viena tradicinė gruziniška vakarienė
Nauja programa!
Skrydis Vilnius-Kutaisi, Kutaisi-Vilnius
Puikus pasirinkimas šeimai
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 diena

Anksti ryte išskrendame iš Vilniaus į Kutaisi oro uostą su vadovu iš Lietuvos. Atvykus pirmiausia susipažįstame su 3 pagal dydį Gruzijos miestu - Kutaisi. Senasis Kolchidės karalystės miestas, laikomas seniausiu Europos miestu. Apžvalginė ekskursija autobusu: Gruzijos parlamento pastatas, Kolchidės fontanas, senamiesčio teritorija, Bagradioni katedra. Vėliau keliaujame į Sataplia gamtos parką. Pažintis su Imereti regiono gamtiniu paveldu, dinozaurų fosilijomis bei atsiverenčiais kalnų vaizdais apžvalgos aikštelėse. Toliau lankome Gelati vienuolyno teritoriją, kuris yra įrašytas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Kelionė į Tbilisi. Nakvynė viešbutyje.

2
2 diena

Pusryčiai. Diena skirta pažinčiai su Tbilisi miestu. Didžioji Gruzijos sostinė, kurią XII a. iš persų rankų atsikovojo karalius Dovydas Statytojas. Ekskursijos metu susipažinsime su Tbilisi senamiesčio gatvelėmis, daugybe įvairiausių religijų bažnyčių: stačiatikių, armėnų krikščionių, katalikų, musulmonų bei žydų. Užkilsime į Narikala kalvą, kur iki šiol stūkso tvirtovės liekanos bei bažnyčios. Leisimės Tbilisi  lino keltuvu - apžvelgsime miestą iš viršaus. Pasivaikščiosime Rustaveli prospektu, kur stovi svarbiausių valstybės institucijų pastatai. Laisvas laikas. Nakvynė Tbilisi.

3
3 diena

Pusryčiai. Išvykstame senuoju Gruzijos karo keliu, kuris buvo žinomas jau Aleksandro Makedoniečio laikais. Tai vienintelis kelias, kuris kalnais jungia Gruziją ir Rusiją. Pats gražiausias kelias, pamėgtas gamtos mylėtojų ir fotografų. Sustosime pirmojoje Gruzijos sostinėje Mtshetoje. Trumpa pažintis su miestu bei pirmąja sakralia vieta šalyje - Svetishoveli (IV a.). Stovinti katedra yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą, kartu su ja apjungiančiu senamiesčiu. Trumpam užsukame į Jvari vienuolyno vietą, įsikūrusią šalia senosios sostinės ir stebinčią ją iš viršaus ant kalvos. Keliaujame toliau Kaukazo kalnų serpantinais. Sustojame pasigrožėti kalnuose esančiais ir kaip brangakmeniai žibančiais vandens rezervuarais. Lankome senąją Ananuri tvirtovę. Galiausiai kilsime į vienas aukščiausių Gruzijos vietų netoli nuostabios Kazbegi viršukalnės. Žavėsimės Aukštutiniais Kaukazo kalnais iš Gergeti vienuolyno vietos. Grįžtame į Tbilisi. Nakvynė viešbutyje.

4
4 diena

Pusryčiai. Keliaujame į Kakheti regioną. Šis Rytų Gruzijos regionas garsėja savo vynininkystės tradicijomis ir derlingiausiais laukais visoje šalyje. Važiuodami nuostabiais laukais žavėsimės vynuogynų plotais, įvairiomis agrikultūros rūšimis. Pirmo sustojimo metu Kvareli keliausime į vyno daryklą, kurioje ragausime skirtingus vynus, išgirsime vynininkystės istorijos paslaptis ir sužinosime apie gruziniško vyno išskirtinumą. Keliaudami toliau trumpam sustosime viename iš mažų kaimelių paragauti vietinių produktų - duonos puri, bei nuostabaus gruziniško varškės sūrio. Toliau mūsų laukia kelionė į meilės miestą Signagi. Trumpa pažintis su vienu gražiausių miestelių Gruzijoje, kurį juosia antra pagal dydį pasaulyje išlikusi viduramžinė gynybinė siena. Lankysime Šv. Ninos vienuolyną, bei sužinosime Gruzijos krikščionybės istoriją. Toliau keliaujant mūsų laukia galimybė sudalyvauti derliaus nuėmimo ir vyndarystės edukacinė programoje *. Patys savomis rankomis vynuogynuose skinsime vynuoges, jas nugabensime į daryklą, kur skambant gruziniškoms dainoms trypsime, kad išgautume vynuogių sultis. Vakarą vainikuos nuostabi gruziniška vakarienė kalnuose: šašlykai, vietinės daržovės, Sulguni sūris ir daugybė kitų gėrybių. Laimingi grįžtame į Tbilisi. Nakvynė.
* - galioja tik vykstant Rugsėjo - Spalio mėnesiais.

5
5 diena

Pusryčiai. Atsisveikinę su Tbilisi vykstame į Gori miestelį. Lankome vieną populiariausių muziejų Gruzijoje - Stalino muziejų. Susipažinsime iš arčiau su vienu žiauriausių ir liūdnai pagarsėjusių žmonių pasaulyje. Prisiliesime prie XX a. pradžios istorijos ir įvykių, kurie vėliau sukrėtė pasaulį. Keliaujame netoli Gori esančios antikinės Uplistsikhe gyvenvietės uolose. Pasivaikščiose išskirtinio pobūdžio istoriniame miestelyje, susipažinsime su dar kitokia Gruzijos gamta. Toliau vykstame į savo mineraliniu vandeniu pagarsėjusį kurortinį miestelį Borjomi. Pažintis su kurortu: dveji mineralinio vandens šaltiniai, Neptūno paminklas, Kurorto pagrindinė gatvė su daugybe parduotuvėlių bei kavinukių. Laisvas laikas. Nakvynė Borjomi.

6
6 diena

Pusryčiai. Vykstame į nedidelį miestelį Khashuri, kuriame lankysimės vietiniame turgelyje, kuriame galėsime įsigyti lokalių prekių, prieskonių, saldanių ir kitų lauktuvių. Apsiprekinę keliaujame toliau gražiais kalnuotais Gruzijos keliais. Atvykstame į autonominę Gruzijos teritoriją - Adžariją. Pažintis su Adžarijos sostine Batumi: Batumi bulivaras, Alfabeto bokštas, Stebuklų parkas, Apžvalgos ratas dangoraižyje ir daugybė kitų Gruzijos Las Vegase esančių grožybių. Laisvas laikas. Keliaujame į nuostabų Juodosios jūros kurortą - Kvariati. Nakvynė viešbutyje Kvariati.

7
7 diena

Laisva diena Kvariati kurorte prie Juodosios jūros. Nakvynė tame pačiame viešbutyje.

8
8 diena

Pusryčiai. Pervežimas į Kutaisi oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionės programa ir organizavimas,
 • 7 nakvynės + 7 pusryčiai turistinėse viešbučiuose,
 • Viena tradicinė gruzinška vakarienė pas vietinius gyventojus kalnuose;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • Ekskursijos visuose lankomuose miestuose;
 • Turistinės klasės autobusas;
 • kelionės vadovas iš Lietuvos;
 • Vietinis gidas miestuose. 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius-Kutaisi, Kutaisi Vilnius (bilietų kainos pastoviai kinta);
 • Bilietai į muziejus ir kitus mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuoti (prieš kelionę patikslinsime).

Svarbi kelionės informacija!

 • Būtina turėti galiojantį pasą;
 • Už papildomą mokestį galite įsigyti kelionės draudimą.

Papildomas aprašymas

 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2020.09.30 - 10.07
nuo 570.00 €
Užsisakyti kelionę

Apgyvendinimas

Vienvietis kambarys
nuo 600.00 €
Dvivietis kambarys
nuo 570.00 €
Suaugusiam 570.00 €
Vaikui 520.00 €
Trivietis kambarys
nuo 570.00 €
Suaugusiam 570.00 €
Vaikui 520.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Vilniaus Oro uostas
  Išvykimo adresas: Rodūnios kl. 10A, Vilnius 02189

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

Trukmė
8 dienos 7 naktys
nuo 570.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?