Istorijos ženklai Vilniuje – ekskursija besiruošiant valstybiniam istorijos egzaminui

Trukmė
1 diena

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Moksleiviams
Aplankomos vietos:
Vilnius

Kelionių organizatorius “Kiveda” norėdamas skatinti Lietuvos moksleivių pilietiškumą, patriotiškumą ir gerinti savos istorijos pažinimą moksleivių tarpe pristato ekskursijų ir kelionių po Lietuvą ciklą “Istorijos pamokos netradicinėse erdvėse”. Visos siūlomos ekskursijos ir kelionės yra pritaikytos pagal moksleivių žinias ir dėstomą mokyklinę medžiagą. Moksleiviai ne tik galės geriau įsisavininti dėstomą medžiagą, artimiau susipažinti su mūsų šalies istorija ir tuo pačiu ugdyti pilietinį mąstymą

Jūsų patogumui:

Moksleiviams, absolventams
Istorinė tematika
Edukacija moksleiviams
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
1 valandos ekskursija

Ekskursijos tikslas abiturientams pasiruošti artėjančiam istorijos brandos egzaminui. Ekskursijos metu matomo architektūrinio paveldo dėka  bus suteikiama informacija apie istorines  asmenybes, istorinius ir kultūrinius įvykius/procesus susijusius su Lietuvos ir taip pat Europos istorija. Pradėsime nuo Lietuvos viduramžius menančio Gedimino pilies bokšto ir Pilies gatvės. Pereisime į Lietuvos aukso amžių – Renesansą, kurį mena VU ansamblis bei Valdovų Rūmai. Nepamiršime ir Didžiosios Gatvės bei Rotušės aikštės, kur gilinsime žinias apie XVIII-XIX a., bei gražiausiomis Vilniaus bažnyčiomis  prisiminsime koks buvo puošnusis XVI-XVII LDK bajorų laikotarpis. Šios ekskursijos metu pereisime nuo XIV iki XIX a. svarbiausius Lietuvos istorijos momentus, kurie yra reikalingi ruošiantis Istorijos valstybiniam egzaminui. Viso šio užsiėmimo metu norint dar geriau įtvirtinti žinias moksleiviams bus skiriamos edukacinės užduotys ir užsiėmimai. Ekskursija skiriama  12 klasės moksleiviams. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Gido paslaugos;
  • klasei suteikiamas pažymėjimas;
  • edukacinės užduotys.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Įėjimai į mokamus objektus (jei jie yra įtraukti į ekskursijos programą).

Svarbi kelionės informacija!

  • Organizuojame individualias ekskursijas kolektyvų/moksleivių grupėms.
  • Ekskursijos laiką ir datą deriname asmeniškai.

Papildomas aprašymas

  • Papildoma informacija ir registracija: tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

Kelionės atsiliepimai

Keliautojo atmintinė

Trukmė
1 diena

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?