INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

SVARBU !
Nuo 2020 06 17d. šalyje atšauktas karantinas, tačiau keli ribojimai išlieka:

  • Ribojamas reguliarių skrydžių ir keltų atvykimas į Lietuvą iš koronaviruso paveiktų valstybių.
  • Į šalį bus įleidžiami tik tie EEE valstybių, Šveicarijos, Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos piliečiai ir šiose valstybėse teisėtai gyvenantys asmenys, kurie atvyksta, jeigu jų gyvenamoje valstybėje sergamumas koronavirusu per pastarąsias 14 kalendorinių dienų neviršijo 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Tokių šalių sąrašą kiekvieną savaitę skelbsvalstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas.
    ja; 2020 07 06 isigaliojantį sąrašą galite matyti čia:
  • Svarbi informacija planuojantiems kelaiuti į Bulgariją, Rumuniją ar Kroatiją - Ekonomikos ir inovacijų ministerijos 2020 07 07 pranešimas skaityti čia:
  • Oro uostuose, Klaipėdos jūrų uoste ir penkiuose išorinės ES sienos su Baltarusija ir Rusija kirtimo punktuose bu matuojama atvykusiųjų temperatūra, jiems bus privaloma per 48 val. užpildyti keleivio kortelę, registruojantis elektroniniu būdu arba užpildant popierinę formą. Visiems iš šių šalių atvykusiems asmenims rekomenduojama 14 dienų izoliacija;

Organizuotas keleivių vežimas transporto priemonėmis - sprendimą Nr. V-1309 dėl karantino rėžimo priemonių nustatymo organzuojant ir vykdant keleivių vežimą pakeitimo galite rasti čia.


UAB "KIVEDA" darbuotojai prašo lankytojų laikytis rekomendojamų saugumo priemonių


 
Saugokite save ir savo artimuosius!
Jūsų KIVEDOS komanda