"Didieji Azijos žibintai" ir kitos pramogos Pakruojo dvare

Trukmė
1 diena
nuo 45.00 € / asm.

Kelionės aprašymas

Kelionės trukmė:
1 diena
Kelionės tipas:
Pažintinė Šeimoms Lietuvoje Savaitgalio Pilys ir dvarai Visos
Aplankomos vietos:
Pakruojo dvaras, Pakruojis, Lietuva

Jūsų patogumui:

Turistinės klasės autobusas
Didieji Azijos žibintai
UŽSISAKYTI ŠIĄ KELIONĘ INTERNETU
Jei turite kokių klausimų ar dvejojate rinktis šią kelionę ar paslaugą, susisiekite nurodytu tel. arba elektroniniu paštu:
+370 (5) 2724805

Kelionės programa

1
Dienos kelionė

Joniškėlis - Joniškis - Pakruojis

Didžiausias Lietuvoje Pakruojo dvaras šią žiemą vėl virsta amžių tradicijomis alsuojančia šviesos ir Kalėdų karalyste! Čia sužimba antgamtinio dydžio šilko žibintai, skleidžiasi tūkstantmečių Rytų išmintis bei virtuvės skoniai, atgimsta legendiniai siaubūnai ir dievybės. Atraskite XIX a. pab. dvaro gyvenimo akimirkas, patirtis ir pramogas! Leisitės į kerinčią kelionę laiku - grįšite šimtą metų atgal ir pasinersime į tikrą dvaro gyvenimą. Čia kiekvienas ponas, dama, mažasis ponaitis ar panelytė taps tikru XIX a. dvaro gyventoju: prieš akis iškils dvaro ūkio darbai, kumečių ir dvaro Barono šeimos kasdienybė, įtraukdama kiekvieną tai patirti. Lauks teatralizuotos pažintys su dvariškiais, kvapų pasaulio atradimai Žako parfumerinėje, bitininkės medumi kvepiančios dirbtuvėlės, apsilankymas vilnos manufaktūroje pas vėlėją, molio paslapčių atskleidimas pas keramikę. Šnekusis Žaldokas su Pačia iš ką tik atkištų statinių kvies ragauti amžių tradicijas išlaikiusio dvaro apynių gėrimo, gaminamo pagal paslaptyje saugomą receptą. Drąsiausi turės galimybę pasiduoti pagundai būti tamsiųjų susitikimų Bausmių rūsyje dalimi. Dvaro teritorijoje pilna linksmybių tiek mažiems, tiek dideliems ;). Atrakcionai, įspūdingos kalėdinės instaliacijos, norų eglė ir šventiniai personažai, "Drakonų šeimynėlės" konkursas ir šviečiančios staigmenos, dvaro ūkis. Pakeliui užsuksime į Joniškėlio mietelį. Vėlyvieji pietūs Joniškyje, kur gaminamų net 20 rūšių virtienių paragauti užsuka ne vienas pro šalį keliaujantis piligrimas, užsuksime ir mes ;). Pakruojo medinė sinagoga – svarbus ir vertingas žydų ir visos Lietuvos architektūros ir kultūros paveldo objektas – po renovacijos buvo atvertas visuomenei. Tai seniausia išlikusi Lietuvoje medinė žydų sinagoga, ji išsiskyrė originalios kompozicijos buvusia skliautų tapyba. Iki Antrojo pasaulinio karo daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių stovėjusios medinės sinagogos sunaikintos karo arba pokario metais, todėl Pakruojis gali didžiuotis išsaugojęs svarbų medinį žydų sakralinės architektūros pavyzdį savo mieste. 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Turistinės klasės autobusas
 • Kelionės vadovas
 • Kelionės maršrutas ir organizavimas

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

           Lankomi objektai:

 • Ekskursija Joniškėlyje su vietiniu gidu - 3€/asm.;
 • Vėlyvieji pietūs Joniškyje - nuo 5€/asm.
 • Pakruojo sinagoga - suaugusiems 2€/asm., moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems 1€/asm.;
 • Pakruojo dvaro žibintų festivalis - suaugusiems 18€/asm., vaikams nuo 5 m., moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems 14€/asm. 

Svarbi kelionės informacija!

 • BŪTINA! išankstinė registracija tel. +370 650 12607 
 • Kelionė vyksta susirinkus ne mažiau 20 asm. grupei!
 • Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 
 • Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.
 • Lankomų objektų kainos gali keistis!

Papildomas aprašymas

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 12607, el. paštas: info@kiveda.lt

Įspėjame: Kelionės kaina priklauso nuo Jūsų išvykimo vietos ir datos.

išvykimo datų pasirinkimai

Datų ir kainų sąrašas

Kelionės data
nuo
2022.12.10 - 12.10
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 45.00 €
2022.12.17 - 12.17
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 45.00 €
2023.01.07 - 01.07
Kelionės kaina suaugusiam
nuo 45.00 €

Išvykimo/Grįžimo laikai

Išvykimo vietų sąrašas

Dabartinis adresas

Autobusų išvykimo vietos

 • Spaudos Rūmai
  Išvykimo adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius
 • Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
  Išvykimo adresas: Antakalnio g. 1, Vilnius 10312

Kelionės atsiliepimai

Įvertinkite žvaigždute
Programa
Kelionės vadovas / Gidas
Transportas
Vairuotojai
Apgyvendinimas

Keliautojo atmintinė

ATMINTINĖ (atsisiųsti pdf)

IŠVYKIMAS: Į kelionę autobusas išvyksta iš Vilniaus (galimos ir kitos paėmimo vietos). Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Rekomenduojame likus 2 dienoms pasitikslinti tikslią išvykimo vietą ir laiką internetiniame puslapyje www.kiveda.lt arba susisiekti su kelionių organizatoriumi.

AUTOBUSAS: Vietų skaičius nuo 16 vt (mikroautobusas) iki 56 vietų autobusas. Patogus turistinės klasės autobusas: garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Jei transporto priemonėje yra saugos diržai, reikia juos prisisegti. Dėl sugriežtintų Europos sąjungos reikalavimų, karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nepalikite be priežiūros savo vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELEIVIŲ SĖDĖJIMO VIETOS AUTOBUSE: Keliautojai autobuse sodinami pagal kelionės pirkimo datą. Užsakant kelionę galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Sėdimas vietas gidas patikslins kelionės rytą. Noritys sužinoti ankščiau informaciją, susisiekite su kelionių organizatoriumi likus 2 dienoms iki kelionės pradžios.

DOKUMENTAI: Kelionės metu turėkite patvirtinantį dokumentą, jei turite galimybę įsigyti bilietus su nuolaida.

RIBOTO JUDUMO ARBA TURINTIEMS SPECIALIŲ POREIKIŲ ASMENIMS: Ši kelionė iš esmės nėra pritaikyta riboto judumo asmenims. Jei turistas yra riboto judumo ar turi kokių specialių poreikių privalo informuoti kelionių organizatorių ar kelionių agentą sudarant sutartį. Atsiradus specialių poreikių po sutarties sudarymo turistas apie jo specialius poreikius praneša kelionių organizatoriui likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
- kuprinę;
- patogią avalynę, skėtį arba apsiaustą nuo lietaus;
- šiltesnį megstinį arbna striukę;
- fotoaparatą, video kamerą;
- maisto ir gėrimų kelionės pradžiai;medikamentų: nuo ligų, kurios gali paūmėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- kelionės metu rekomenduojama turėti smulkių grynųjų pinigų;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda;
- kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į objektyvias sąlygas;
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Gero pasirengimo kelionei !

Trukmė
1 diena
nuo 45.00 € / asm.

Susijusios kelionės. Gal jus sudomins?